The magic world in our life

Everywhere there are magic !!!

ИндексВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Извесни личности

Go down 
АвторСъобщение
The best girl_ [admin]
Admin
Admin

Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

ПисанеЗаглавие: Извесни личности   Пет Юни 22, 2007 1:26 pm

Какво са извесните личности в обикновени дрехи, обикновен гланц за устни и без грим... Просто нормлни хора ! А вие как мислите ?
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://teen.forumotion.com
amy_amgel
Префект
Префект

Брой мнения : 279

ПисанеЗаглавие: Re: Извесни личности   Пет Юни 22, 2007 11:15 pm

Аз съм съгласна,но бих добавила,че има и звезди които дори и без грим са нещо повече от останалите.Но пък има и такива които без грим са едно пълно НИщО,те просто се превъзнасят по славата и парите си и не забелязват малките неща които ги правят хора,които ще са по близки до феновете си.
Вижте профила на потребителя
The best girl_ [admin]
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Извесни личности   Съб Юни 23, 2007 1:33 am

Да, някой се правят едва ли не на "богини" .... Много ги мразя тея !и точно целта на папараците е да показват истинските им лица....Независимо дали за тях последствията ще са лоши или добри ! Wink
sunny_e_gotina
Ученик първи курс
Ученик първи курс

Брой мнения : 21
Registration date : 25.07.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Извесни личности   Сря Юли 25, 2007 12:25 pm

Да, понякога оставам стресната като видя някоя папарашка снимка на "красавица" без грим!Ужасяващо е! affraid
Immortal Phoenix
Ученик първи курс
Ученик първи курс

Брой мнения : 20
Registration date : 27.07.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Извесни личности   Пет Юли 27, 2007 8:16 am

е прави сте ,че когато видиш някоя зведа без грим лошо може да ти стане,но въпрееки всичко най-важното е да бъдат добри актьори нали?пример веднага давам чарлийз терон-красавица спор няма,но да си спомним как изглеждаше във филма Monster ,изобщо не прилича на красавицата която сме свикнали да виждаме,но пък точно за тази роля получи оскар
The best girl_ [admin]
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Извесни личности   Пет Юли 27, 2007 8:59 am

Да...актьорството изисква жертви от красивите и щастие от грозните... Защото красивите ги обезобразяват... за да сеа красиви само във филма или клипа, например... Но грозните , към които природата ебила достатъчно жестока... ги разкрасяват...
Blue Fairy
Префект
Префект

Брой мнения : 278

ПисанеЗаглавие: Re: Извесни личности   Пет Сеп 14, 2007 12:07 pm

Честно да ви кажа всичко свързано с известните личности е толкова усукано, че просто няма къде да отидеш. Никога не знаеш кой е истински, кой е "фалшив", със грим, или без грим, и най-лошото - не знаеш това наистина той ли е, или това е маска, която въпросният човек показва пред света, затова само певците са в по-добро състояние, защото дори да са грозни, пеят, а това е хубаво. В най-лошото състояние са актьорите, които като играят във филми и реклами, всеки път лицето им, героят им е друг, и във всичките тези филми все едно играят абсолютно различни хора, а не е така... Изобщо...да си известен не е много положително за самият себе си, защото ако не показваш истинското си лице, накрая сам ще се заблудиш и няма да знаеш кой си.

ПрАвЯ кАкВоТо Си ИсКаМ а ХоРсКоТо МнЕнИе СлЕд МоЕтО пОгРеБеНиЕ!!!!!!
Immortal Phoenix
Ученик първи курс
Ученик първи курс

Брой мнения : 20
Registration date : 27.07.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Извесни личности   Пон Окт 01, 2007 9:16 am

Да ви кажа верно е ,че много от известните хора не са хубави без грим,че и с грим някой пак не ги бива,но от друга старана все пак това е шоубизнес и всеки независимо дали е актьор ,певец,модел му е наложено да изглежда по определен начин.И аз ако бях на тяхно място нямаше да изляза на улицата без грим,но все пак според мен важно е да се гледа не само външноста им ,но и работата която вършат.Не казвам обаче,че повечето,да не кажа всички,актьори които харесвам ги харесвам най-вече заради невероятният им вид и после актьорските умения,но такъв е свътът,ако не си модел за пдражание си аут отвсякъде.Макар че извън бляскавите дрехи ,невероятните прически и перфектният грим всички са обикновени хора,просто има някои който наистина имат чар,красота,излъчване и всичко което се иска.Но спор няма ,че и някои са изключително надути ,макар че от една старана ги разбирам ,защото не всички могат да устоят на прекаленото внимание хвалби и тн.Обаче искам да кажа ,че в България повечето звезд и също са супер надути,въпреки че не са нищо особено повечето(говоря тука най-вече за фолк пИвИцИтИ ,защото те за мен дефакто найстина са едно голямо НИЩО).Но преди три четири дена бях на концерт на D2 и беше просто страхотно,а Дидо lol! беше купр готин,след концерта раздаваше афтографи и се държеше супер със всички и дори си говорихме с него
amy_amgel
Префект
Префект

ПисанеЗаглавие: Re: Извесни личности   Пон Окт 01, 2007 10:41 pm

Сега се сетих да ви разкажа нещо поне според мен доста интересно.Който не е разбрал любимата ми група е Еванесънс.Та в техния бг сайт едно момиче писа че ще ходи на концерта им в Атина.Та отиде тя и после кат се прибра написа в темата впечатленията си.Каза че Ейми е била много готина и мила и след концерта са се наредили да вземат афтографи,на вокалистката се прибрала в караваната си и охраната казала,че не и е добре и няма да дава афотографи.Но по едно време тя се появила и започнала да дава афтографи и момичето от сайта е сдоби с афтодраф от Ейми.
Та идеята ми беше,че има и много земни звезди,които се радват на феновете си и използват всеки момент да се видят с тях.Е има и такива,които са ужасни разбира се,такива които не дават афтографи(кат например Ъпсурт,ако се интересувате и за тех мога да разкажа нещо което видях с очите си)и си тръгват след третата песен.

Death before my eyes
Lying next to me I fear
Blue Fairy
Префект
Префект

ПисанеЗаглавие: Re: Извесни личности   Сря Окт 03, 2007 3:37 am

amy_amgel написа:
Сега се сетих да ви разкажа нещо поне според мен доста интересно.Който не е разбрал любимата ми група е Еванесънс.Та в техния бг сайт едно момиче писа че ще ходи на концерта им в Атина.Та отиде тя и после кат се прибра написа в темата впечатленията си.Каза че Ейми е била много готина и мила и след концерта са се наредили да вземат афтографи,на вокалистката се прибрала в караваната си и охраната казала,че не и е добре и няма да дава афотографи.Но по едно време тя се появила и започнала да дава афтографи и момичето от сайта е сдоби с афтодраф от Ейми.
Та идеята ми беше,че има и много земни звезди,които се радват на феновете си и използват всеки момент да се видят с тях.Е има и такива,които са ужасни разбира се,такива които не дават афтографи(кат например Ъпсурт,ако се интересувате и за тех мога да разкажа нещо което видях с очите си)и си тръгват след третата песен.

Извинявай нали може да те помоля да разкажеш за Ъпсурт, а и искам да кажа че според мен си права все пак.

amy_amgel
Префект
Префект

ПисанеЗаглавие: Re: Извесни личности   Сря Окт 03, 2007 10:27 am

Естествено че може.Та тази година Нестле и 3в1 организираха"Живей Активно"По този повод бяха поканени Групата и Ъпсурт.Като започнем с това,че Ъпсурт леко(много)закъсняха,та през това време тея от Групата ни забавляват,та дойдоха и звездите.И всички очакват сташно шоу,много песни,танци и после афтографи.Да ама не.Та Ъпсурт изпяха 3 песни,получиха си наградата на ММ и си тръгнаха,като избраха възможно най-заобиколният път,за да не ги последваме.Да ама ние упорите.Едно дете настигна Бат Венци и успя да си вземе афтограф,след него беше едно момиче та този същият Бат Венци я отряза и това става пред очите ми.Тогава се отказах о афтогафите и се разочаровах много от Ъпсурт.Интересно ми беше на какви се правят?И защо ни отрязаха така?Нима не разбират,че именно ние феновете ги издигаме и свалямее от пиадестала на известността?От тогава съм с друго мение за тази група.
Е това беше,а сега ще очаквам вашите коментари.

Death before my eyes
Lying next to me I fear
Blue Fairy
Префект
Префект

ПисанеЗаглавие: Re: Извесни личности   Сря Окт 03, 2007 10:58 am

amy_amgel написа:
Естествено че може.Та тази година Нестле и 3в1 организираха"Живей Активно"По този повод бяха поканени Групата и Ъпсурт.Като започнем с това,че Ъпсурт леко(много)закъсняха,та през това време тея от Групата ни забавляват,та дойдоха и звездите.И всички очакват сташно шоу,много песни,танци и после афтографи.Да ама не.Та Ъпсурт изпяха 3 песни,получиха си наградата на ММ и си тръгнаха,като избраха възможно най-заобиколният път,за да не ги последваме.Да ама ние упорите.Едно дете настигна Бат Венци и успя да си вземе афтограф,след него беше едно момиче та този същият Бат Венци я отряза и това става пред очите ми.Тогава се отказах о афтогафите и се разочаровах много от Ъпсурт.Интересно ми беше на какви се правят?И защо ни отрязаха така?Нима не разбират,че именно ние феновете ги издигаме и свалямее от пиадестала на известността?От тогава съм с друго мение за тази група.
Е това беше,а сега ще очаквам вашите коментари.

Ха много си права според мен. А и аз никога не съм харесвала Ъпсурт чак толкова че направо да припадам по тях и затова не съм много изненадана. Че това си е просто някаква група, дета има поне малко глупави песни!!!

The best girl_ [admin]
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Извесни личности   Съб Окт 06, 2007 12:25 pm

Малко ли ?.. На всичко отгоре техните песни се нуждаят от сериозно цензуриране и въпреки това глупостите си личат... Държат се като идиоти и въобще не могат да пеят... Да, всъщтост на какви се правят !????!
Blue Fairy
Префект
Префект

ПисанеЗаглавие: Re: Извесни личности   Съб Окт 06, 2007 12:29 pm

The best girl_ [admin] написа:
Малко ли ?.. На всичко отгоре техните песни се нуждаят от сериозно цензуриране и въпреки това глупостите си личат... Държат се като идиоти и въобще не могат да пеят... Да, всъщтост на какви се правят !????!

Ами не се и съмнявам че те биха се изразили по този въпрос така:
Бизнес, нали знаеш.
И в крайна сметка е горе-долу така, защото според мен това е все пак за 2 неща, които са парите и ФЕНОВЕТЕ. Но за второто не съм сигурна, защото от това което ни разказа Надя става почти ясно че не ги интересуват дори техните фенове, тези, които са ги направили известни, затова...повече не знам какво да кажа!Neutral

The best girl_ [admin]
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Извесни личности   Съб Окт 06, 2007 12:33 pm

Съвсем скоро колелото ще се завърти и те ще се озоват отдолу !Neutral Wink
Blue Fairy
Префект
Префект

ПисанеЗаглавие: Re: Извесни личности   Съб Окт 06, 2007 1:14 pm

The best girl_ [admin] написа:
Съвсем скоро колелото ще се завърти и те ще се озоват отдолу !Neutral Wink

Надявам се! Все пак изобщо не ги харесвам!Wink

amy_amgel
Префект
Префект

ПисанеЗаглавие: Re: Извесни личности   Нед Окт 07, 2007 12:31 am

Да ви кажа аз горе-долу харесвах Ъпсурт.Не ми бяха една от любимите групи,но имаша песнички дет ме кефеха.След случилото се обаче не ги харесвам ама никак.Чудя се как може да се отнасят с феновете си така,с хората които са ги издигнали,хората които са ги направили звезди.Все пак те нямат кой знае каква световна слава и би трябвало да обращат внимание на феновете си тук,а не да се мислят за голяма рбота.Мисля си че као продължават така скоро ще бъдат апратени в забрава и ще останат само бегли спомени от тях,защото бг публиката е претенциозна и ние не понасяме да се подиграват нас,защото имам чувството ч Ъпсурт точно това правят.

Death before my eyes
Lying next to me I fear
The best girl_ [admin]
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Извесни личности   Нед Окт 07, 2007 1:15 am

Мисля, че някой ден ще разберат какво губят !Razz
Blue Fairy
Префект
Префект

ПисанеЗаглавие: Re: Извесни личности   Пон Окт 08, 2007 8:52 am

Надявам се, щото ми писна от тях!

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Извесни личности   

Извесни личности
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1