The magic world in our life

Everywhere there are magic !!!

ИндексВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Тайнственото писмо

Go down 
АвторСъобщение
amy_amgel
Префект
Префект

Брой мнения : 279
Registration date : 22.06.2007

ПисанеЗаглавие: Тайнственото писмо   Вто Юни 26, 2007 11:59 am

Беше 8:30 сутринта.Крис отвори плахо вратата на училището,тихо излезе и се отправи към езерото.В ръцете ди стискаше бележка,която бе получила предната вечер.В нея пишеше:"Ще те чакам уте в 8:30 на езерото."Момичето се бе зачудило кой ще и пише при положение че нямаше мн приятели тук ,а другите бяха мъгали.В начало бе малко уплашена,защото все още били времената на Волдемор,но накрая се решила да трагне.
Щом стигна до езерото задуха силен вятър и Крис усети ледени тръпки да побиват цялото и тяло.......Arrow

Death before my eyes
Lying next to me I fear
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
The best girl_ [admin]
Admin
Admin

Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Тайнственото писмо   Вто Юни 26, 2007 12:38 pm

Там се натъкна на ...диментор ! Тя уплашено се отдърпна назад, но се препъна в един камък и падна на мократа трева покрите със сутрешна руса....Дименторът се приближавше малко по малко и с хрипливи звуци си поемаше дълбоки глътки въздух...Изсмука всичко наоколо , включително светлината на сутрешия изгрев...Момичето уплашено започна да диша на пресекулки и да трепери...Преблендя и образа пред очите и се замъгли ... Крис бе попаднала в капан, от който може би нямаше измъкване...
Ледена вълна премина през тялото и и то се скова от студ...Наоколо гледката бе такава, че по-скоро изглеждаше на вечер отколкото на сутрин... Дименторът вече се приближил много близо до жертвата си...Клетото момиче вече едвам поемаше дълбоки глътки въздух, които обаче не и достигаха...Чувстваше, че е на прага да изпадне в несвяст... Дименторът изведнъж свали качулката си и се приготви за "Целувката на диментора"... "Вече всичко е свършено, това е края! " - помисли си рейвънклоуката... Няколко секунди преди дименторът да извърши смъртоносната си цел...някой се появи в далечината и извика :
- ЕКСПЕКТО ПАТРОНУМ !...-гласът бе на момиче ...но непознато на Крис... При този силен патрон - дименторът леко се отдръпна от жертвата си ... Втори силен патрон ...от магическата пръчка на новодошлата излезе силна и ясна струя магически дим, които след секунди придоби формата на красив сребрист дракон, които бляскаше на едва процеждащата се слънчева светлина... Драконът прелетня близо над земята и прониза диментора право в "сърцето", ако въобще можеше да се каже, че има сърце... Злото създание изчезна някъде като че ли се разтвори във пространството и студената и тъмна вълна се отдръпна бавно от хоризонта, докато съвсем не изчезна... Крис успя да отвори очи ...Опита се да се изправи и успя, въпреки , че краката и още трепереха... Клатушкайки се момичето се придвижи с няолко крачки напред , за да види лицето на проближаващото момиче, което бе спасило живота и. ..
Това бе високо момиче със катранено черна коса и наситано зелени очи , от които бликаше радост и самоувереност...Момичето изглеждаше в добро настроение, но загрижено за Крис...въпреки, че въобще си нямаше на идея коя е жертвата... Накрая момичетата се срещнаха и погледите им се пресякоха.
- Здравей ! Аз съм Габриела Крофт...от Грифиндор съм ! - каза второто момиче и погледна със любезен поглед бившете жертва...
- Здасти... приятно ми е да се запознаем ! Аз съм Крис ...от Рейвънклоу...И много ти благодаря, че направи това за мен....ти...спаси живота ми....и прогони това противно създание...
- Няма защо !Просто видях тъмината надвиснала над езерото и се приближих, за да видя какво става...докато не забелязах диментора и някакво тяло проснато на земята... - разясни Габи.
- Е, явно вече се запознахме...приятелко !
- Радвам се, но нали нищо не успя да ти направи това тъмно създание...?
- Нищо ! - отговори рейвънклоуското момиче.
- Хубаво...Но знаеш ли какво !?
- Какво !? - стреснато попита момичето.
- Закъсняваме за час....с около... - каза обезпокоено Габи и прекъсна изречението си , за да погледне часовтика, които бе сложила на ръката си... - с около 32 минути... Хайде !
Двете момичета се втурнаха към замъка и със задъхани изражения се озоваха в класната стая по отвари ...Като с влезането се сблъскаха със зловещия и намръщен до болка поглед... от които двете момичета потрепериха и се спогледаха уплашени...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://teen.getgoo.net

Тайнственото писмо
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1