The magic world in our life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The magic world in our life

Everywhere there are magic !!!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Поредицата от книжки : Това е ТАЙНА !

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
The best girl_ [admin]
Admin
Admin
The best girl_ [admin]


Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

Поредицата от книжки :  Това е ТАЙНА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Поредицата от книжки : Това е ТАЙНА !   Поредицата от книжки :  Това е ТАЙНА ! Icon_minitimeСря Юни 27, 2007 3:03 am

Arrow Това е поридица от книжки на Томас Берцина ... Много интересни и интригуващи.../за тийнейджъри/...

-----------Накратко------------
Ванеса, Бикс и Криси са едни съвсем обикновени момичета, които живеят в един съвсем обикновен град ...но им се случват много необикновени неща...За да запазят тайните си те имат много свои тайнописи, които използват като си изпращат съобщения по тайна корда и дълга тръба...

------------------Началото на историята----------------
Един път, когато били в кметството, им се доходило до тоалетна...и докато се лутали из подземието на голямата страда - те попаднали на странна стена...на щом застанали близо до нея , пред тях се появила лилама врата .., която се отворила от само себе си... Трите приятелки влезли и заварили малка полупмрачна стая покрите с тонове прах...По средата имало един стар изтърбушен фотьойл, на които се извисявала една крастава жаба...Тя им проговорила и им казала, че от тук нататък те ще и помагат да хваща и премахва чудовищата, които идват в техния град....заради заровен кристал под земята, които ги привличал към града /но никой не знае къде е, за да го измъкне/....Имало извънземно, което работелокато зъболекар , космато чудовище, което се правело на тяхна съученичка и още много други....
Върнете се в началото Go down
http://teen.getgoo.net
amy_amgel
Префект
Префект
amy_amgel


Брой мнения : 279
Age : 32
Registration date : 22.06.2007

Поредицата от книжки :  Това е ТАЙНА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата от книжки : Това е ТАЙНА !   Поредицата от книжки :  Това е ТАЙНА ! Icon_minitimeСря Юни 27, 2007 5:48 am

Да си призная чела съм и имам само кижка номер1,но това което прочетох ме кефи.
Върнете се в началото Go down
The best girl_ [admin]
Admin
Admin
The best girl_ [admin]


Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

Поредицата от книжки :  Това е ТАЙНА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата от книжки : Това е ТАЙНА !   Поредицата от книжки :  Това е ТАЙНА ! Icon_minitimeСря Юни 27, 2007 5:58 am

Аз имам "В свърталището на чудовищата", "Фигура на фотомодел", "Жертви на послушанието" и "Принц в телевизора" ... супер са ! А с моите приятелки използваме кодовете и измисляме хиляди нови !Wink
Върнете се в началото Go down
http://teen.getgoo.net
Miss_magic




Брой мнения : 9
Registration date : 16.07.2007

Поредицата от книжки :  Това е ТАЙНА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата от книжки : Това е ТАЙНА !   Поредицата от книжки :  Това е ТАЙНА ! Icon_minitimeПон Юли 16, 2007 6:13 am

Много ми харесват. Аз повечето ги вземам от библиотеката и искам да прочета "Модната агенция" или нещо от тоя род.
Върнете се в началото Go down
The best girl_ [admin]
Admin
Admin
The best girl_ [admin]


Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

Поредицата от книжки :  Това е ТАЙНА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата от книжки : Това е ТАЙНА !   Поредицата от книжки :  Това е ТАЙНА ! Icon_minitimeПон Юли 16, 2007 11:22 am

Ами и аз искам много да си купя "Модна агенция", но все я купуват преди мен ! Suspect
Върнете се в началото Go down
http://teen.getgoo.net
Lucy




Брой мнения : 1
Registration date : 17.09.2007

Поредицата от книжки :  Това е ТАЙНА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата от книжки : Това е ТАЙНА !   Поредицата от книжки :  Това е ТАЙНА ! Icon_minitimeПон Сеп 17, 2007 11:50 pm

Чела съм всички книжки страхотни са!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Поредицата от книжки :  Това е ТАЙНА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредицата от книжки : Това е ТАЙНА !   Поредицата от книжки :  Това е ТАЙНА ! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Поредицата от книжки : Това е ТАЙНА !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world in our life :: Това е ТАЙНА !-
Идете на: