The magic world in our life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The magic world in our life

Everywhere there are magic !!!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Хари Потър и Орденът на феникса

Go down 
+2
sunny_e_gotina
The best girl_ [admin]
6 posters
АвторСъобщение
The best girl_ [admin]
Admin
Admin
The best girl_ [admin]


Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

Хари Потър и Орденът на феникса Empty
ПисанеЗаглавие: Хари Потър и Орденът на феникса   Хари Потър и Орденът на феникса Icon_minitimeСря Юни 27, 2007 4:12 am

Сънещата...нападението от диментори....Ъмбридж...господин Уизли...Сириус...Оклумантиката...ВОДА...Чо Чан...целувката/cheers/... Министерството на Магията....смъртта на кръсника...арката...пророчеството...
Върнете се в началото Go down
http://teen.getgoo.net
sunny_e_gotina
Ученик първи курс
Ученик първи курс
sunny_e_gotina


Брой мнения : 21
Age : 32
Registration date : 25.07.2007

Хари Потър и Орденът на феникса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Орденът на феникса   Хари Потър и Орденът на феникса Icon_minitimeСря Юли 25, 2007 12:43 pm

Тази книга ме разтърси със смъртта на Сириус.Още не мога да я приема.А иначе е любимата ми,тук Хари е много готин! :) :heart:
Върнете се в началото Go down
The best girl_ [admin]
Admin
Admin
The best girl_ [admin]


Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

Хари Потър и Орденът на феникса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Орденът на феникса   Хари Потър и Орденът на феникса Icon_minitimeСря Юли 25, 2007 1:34 pm

Днес ходих да гледам Хари Потър и орденът на Феникса на кино ... УаУ .. Нз какво да кажа... Целувката на Хари и Чо направо ме разтърси....
Върнете се в началото Go down
http://teen.getgoo.net
Immortal Phoenix
Ученик първи курс
Ученик първи курс
Immortal Phoenix


Брой мнения : 20
Age : 32
Registration date : 27.07.2007

Хари Потър и Орденът на феникса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Орденът на феникса   Хари Потър и Орденът на феникса Icon_minitimeПет Юли 27, 2007 5:25 am

и аз го гледах преди няколко дни и мога да кажа че е най-добрия филм от поредицата досега дано със всеки следващ стават все по добри и филмите,иначе рон е станал голям сладур хих мн му се изкефих lol!
Върнете се в началото Go down
The best girl_ [admin]
Admin
Admin
The best girl_ [admin]


Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

Хари Потър и Орденът на феникса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Орденът на феникса   Хари Потър и Орденът на феникса Icon_minitimeПет Юли 27, 2007 6:09 am

Хари Потър и Орденът на феникса 881843 О.. Направо щях да се разплача от кеф и радост, когато Рон се усмели да защити от Гроп - Хърмаяни ! Беше фантастично !
Върнете се в началото Go down
http://teen.getgoo.net
Blue Fairy
Префект
Префект
Blue Fairy


Брой мнения : 278
Registration date : 22.06.2007

Хари Потър и Орденът на феникса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Орденът на феникса   Хари Потър и Орденът на феникса Icon_minitimeПет Юли 27, 2007 6:11 am

Ей, аз как искам да го гледам тоя филм! За нещастие обаче когато съм в Созопол там в киното се съмнявам че ще го има...
Върнете се в началото Go down
The best girl_ [admin]
Admin
Admin
The best girl_ [admin]


Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

Хари Потър и Орденът на феникса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Орденът на феникса   Хари Потър и Орденът на феникса Icon_minitimeПет Юли 27, 2007 6:17 am

Ми гледай го в Арена-Младост кино, аз там го гледах онзи ден... Беше великолепно, а звуковата вълна...uau на последния ред даже се тресяха седалките от звука ...
Върнете се в началото Go down
http://teen.getgoo.net
Blue Fairy
Префект
Префект
Blue Fairy


Брой мнения : 278
Registration date : 22.06.2007

Хари Потър и Орденът на феникса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Орденът на феникса   Хари Потър и Орденът на феникса Icon_minitimeПет Юли 27, 2007 6:26 am

Не мога да го гледам там, нели не живея като теб в София! Хари Потър и Орденът на феникса 98932 Хари Потър и Орденът на феникса 479972
Върнете се в началото Go down
The best girl_ [admin]
Admin
Admin
The best girl_ [admin]


Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

Хари Потър и Орденът на феникса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Орденът на феникса   Хари Потър и Орденът на феникса Icon_minitimeПет Юли 27, 2007 6:56 am

О... Сори ! Все забравям, че не живееш в София ! Ами лошо ! Трябва да го гледаш ! .. Не можеш да изпуснеш пъврата целувка на Дениел... и на Хари де !Wink
Върнете се в началото Go down
http://teen.getgoo.net
Кийра Лестранж

Кийра Лестранж


Брой мнения : 9
Age : 31
Registration date : 27.07.2007

Хари Потър и Орденът на феникса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Орденът на феникса   Хари Потър и Орденът на феникса Icon_minitimeНед Юли 29, 2007 6:51 am

Мен пък филма не ме кефи afro Много работи са изпуснати, пък и героите нещо не си ги представях така /за Белатрикс става дума най-вече/ Аз още в трета част като видях Лупин и Сируис какви ги играят нещо изгубих интерес към филмите No А иначе книгите са си супер яки , въпреки малко тъпия епилог на седма част :)
Върнете се в началото Go down
The best girl_ [admin]
Admin
Admin
The best girl_ [admin]


Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

Хари Потър и Орденът на феникса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Орденът на феникса   Хари Потър и Орденът на феникса Icon_minitimeСря Авг 15, 2007 4:08 am

Аз побликувах няколко потребителски превода, но няма повече да побликувам защото няма де имат интерес, тези които не са си я купили и я чакат на англ. език ! Иначе мен филма ме кефи много както казах !
Върнете се в началото Go down
http://teen.getgoo.net
amy_amgel
Префект
Префект
amy_amgel


Брой мнения : 279
Age : 32
Registration date : 22.06.2007

Хари Потър и Орденът на феникса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Орденът на феникса   Хари Потър и Орденът на феникса Icon_minitimeПон Сеп 03, 2007 10:48 pm

И аз вече мога да се похваля че съм гледала филма.Той ми хареса много,но мога с чисто сърце да призная,че точно тази книга не ми е от любимите в поредицата.Още в началото докато я четях някакси не ме заинтригува толкова много.Най-любим момент обаче ми е когато Хари взима уроци по оклумантика това признавам ми беше интересно. вещица съм
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хари Потър и Орденът на феникса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Орденът на феникса   Хари Потър и Орденът на феникса Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хари Потър и Орденът на феникса
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world in our life :: Дискусионен ХП форум-
Идете на: