The magic world in our life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The magic world in our life

Everywhere there are magic !!!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Разсипана сол

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
The best girl_ [admin]
Admin
Admin
The best girl_ [admin]


Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

Разсипана сол Empty
ПисанеЗаглавие: Разсипана сол   Разсипана сол Icon_minitimeПет Юли 27, 2007 3:48 am

Сол... Кзват, че като разлееш сол ще ти се случат куп поразии ... Не знам ... Не съм суеверна, защото да си суеверен значи да се товариш допълнително с напрежение и страх... Но вчера разлях солницата и .. после наистина ми се случиха много гадни работи... Паднах от стола и ми се заби треска в ръката ... Изгасна тока точно по средата докато пишех това мнение вчера, за това го преписвам днес... Задавих се с една маслина ... За малко не изпуснах сестра си с главата надолу от двуетажното легло... Абе ужас ! Но пък дали е било случайност ?...
Върнете се в началото Go down
http://teen.getgoo.net
Immortal Phoenix
Ученик първи курс
Ученик първи курс
Immortal Phoenix


Брой мнения : 20
Age : 32
Registration date : 27.07.2007

Разсипана сол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разсипана сол   Разсипана сол Icon_minitimeПет Юли 27, 2007 5:10 am

ооооооо аз съм супер суеверна и бас хващам че гадните неща който са станали са именно заради солта Very Happy сериозно може да ме помислите за смахната ама просто има неща на който вярвам и на тиква който не
Върнете се в началото Go down
 
Разсипана сол
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world in our life :: Третото измерение :: Суеверия-
Идете на: