The magic world in our life

Everywhere there are magic !!!

ИндексВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Новини за света на ХП и др...

Go down 
АвторСъобщение
The best girl_ [admin]
Admin
Admin

Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

ПисанеЗаглавие: Новини за света на ХП и др...   Сря Авг 15, 2007 4:16 am

Тук ще побликувам новините свързани със света на Хари Потър и други интересни и любопитни работи !?

The best girl_ [admin]
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Новини за света на ХП и др...   Чет Авг 16, 2007 2:13 am

Хелена Бонъм Картър очаква второто си дете !

Хелена Бонъм Картър, която изигра Белатрикс Лестранж в петия филм от поредицата “Хари Потър”, съобщи, че тя и съпругът й Тим Бъртън, очакват второто си дете! Говорителят на Хелена заяви:
“Хелена Бонъм Картър и Тим Бъртън са много щастливи в очакването на второто им дете, което ще се роди през Декември”.
Хелена и Тим, които имат един син на три години, описаха какво е било да станат родители за първи път. След като роди първото си дете, родената в Лондон актриса, каза:
“Като експлозия на сърцето е, любовта, всичко това е...необикновено. Всичко се промени. Всеки ми казваше, че ще стане така и, разбира се, аз не ги слушах. Няма никакъв възможен начин, по който да се опише това”.
Бъртън, който е бил в родилния дом, си спомня:
“Беше като първият ми филм “Извънземното”. Бих казал, че е най-странното нещо, което някога съм виждал. Беше удивително”.

Поздравления на бъдещите майка и татко! :)
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://teen.getgoo.net
The best girl_ [admin]
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Новини за света на ХП и др...   Чет Авг 16, 2007 2:16 am

Даниел Радклиф си острига косата заради следващия филм, в който участва. Не се стряскайте, той не е от опредицата за Хари Потър, а драма за Първата световна война.
18-годишният актьор ще играе синът на известния писател Джоузеф Ръдиърд Киплинг в екранизация по романа My Boy Jack.
”За много хора на моята възраст това е просто глава от историческа книга, но мен темата за войната винаги ме е привличала. Мисля, че тя остава актуална и до днес, когато млади мъже и жени продължават да жертват живота си в името на войната”, твърди Радклиф.
My Boy Jack разказва за годините, които Киплинг прекарва в търсене на тялото на своя син след смъртта на момчето в битката при Луж през септември 1915 г. Той загива на 17 години. Самият писател го записва в армията въпреки проблемите със зрението.
Кипинг така и не намира тялото. Гробът е открит години след смъртта на писателя.

:(surrender):
The best girl_ [admin]
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Новини за света на ХП и др...   Чет Авг 16, 2007 2:19 am

Ема Уотсън ще си боядиса коса в светло русо !

“Telegraph” съобщи, че Ема Уотсън, която играе ролята на Хърмаяни Грейнджър в “Хари Потър” филмите, ще боядиса косата си светло-руса за предстоящата й роля във филм по BBC на име “Балетни обувки”. В телевизионния филм, тя ще се превъплъти в образа на Паулин, едно от трите момичета сирачета, живеещи в Лондон през 30-те години на XX век.
Репортерката Силия Уолдън, пише: “Буйният млад талант Луси Бойнтън, се записа да играе главната роля на Поси, докато Ема ще играе Паулин, която жадува да стане актриса. Това е истински “удар на сърцето” за Ема, която обикна книгата като дете и практикува балет от години. Тя влиза във форма в момента и ще трябва да боядиса косата си в светло-русо за ролята.”
The best girl_ [admin]
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Новини за света на ХП и др...   Чет Авг 16, 2007 2:21 am

Роулинг работи по две нови книги !!!...

Британската писателка вече работи по две нови книги. "Едната е за деца, другата не е." споделя писателката пред списание USA Today броени дни след излизането на седмия, вероятно последен том от поредицата за Хари Потър. Роулинг разказва, че по същият начин е започнала и първата книга от поредицата за магьосническия свят. "Една цяла година писах успоредно две неща, преди Хари да вземе надмощие и да продължа да развивам историята му."
Е, на нас феновете не ни остава нищо друго освен да чакаме и да се надяваме, че Роулинг, ще започне да работи по следващата великолепна
amy_amgel
Префект
Префект

Брой мнения : 279

ПисанеЗаглавие: Re: Новини за света на ХП и др...   Чет Сеп 20, 2007 11:04 pm

Любовна сцена на Даниел и Тереза
Тя е момичето,с което Даниел Радклиф изживя първата си любовна сцена,във филма December boys .По ирония на съдбата Тереза Палмър сигурно е единственият човек на планетата,който не познава Даниел."Наистина не знаех кой е,защото не съм гледала филмите за Хари Потър"-призна тя наскоро.Може би имено това и помага да се държи спокойно,особено в сцната,която коства много притеснения на самия Даниел."Когато снима първата любовна сцена в живота си,човек си мисли:"О Господи,какво да правя?Какво да не правя?"-спомня си самият той.-За щастие Тереза беше много,много добра в това да ме накара да се отпусна."

"Риана е хит в Англия,защото това лято имахмеедни от най-страшните наводнения от 20-години насам.Парчето и Umbrella се превърна в нещо като национален химн"
Даниел Радклиф

Death before my eyes
Lying next to me I fear
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Новини за света на ХП и др...   

Новини за света на ХП и др...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1