The magic world in our life

Everywhere there are magic !!!

ИндексВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Малка прикаска

Go down 
АвторСъобщение
kerconic
Ученик първи курс
Ученик първи курс

Брой мнения : 26
Registration date : 27.06.2007

ПисанеЗаглавие: Малка прикаска   Сря Авг 29, 2007 1:29 pm

Ето една приказка, която измислих днес

Имало едно време четири бога. Един на огъня, един на водата, един на въздуха и един на Земята. Това било преди създаването на планетите. Най мъдрият - богът на земята казал:
-Богове, да направим вселена!
-Съгласен съм -рекъл огнения бог.
-И аз.-промърморил въздушният.
-Пишете ме и мен.-въодушевено казал водният.
Последвал огромен ВЗРИВ и всички видели, че се е образувало едно малко кълбо в зелено и синьо. Понеже богът на земята дал идеята, кръстили кълбото Земя. Земята била хубава прекрасна градина, но нямало живот. За това създали уникални по свой начин създания, нарекли ги динозаври.
Доскучало му на Бога на земята и му хрумнала нова идея - да изсмучи силите на другите богове и той го сторил, но тази сила не била предазначена за него. С това предизвикал урагани, привлякъл и един огромин метеорит, толкова голям, че не можел да го спре, незнаел как, паникъосал се и меторитът се разбил в земята.
Когато богът се свестил се чувствал отслабнал. Бил заклещен в ядрото на земята.
Усетил, че няма сила, Всъщност силата му се била разпиляла и така се създал нов живот - расата на хората , част от които била дарена с магическа сила. Но не само на тях, а и на други - джуджета,великани и други.
Обикновенните хора започнали да завиждат на магъосниците за тяхната сила, а магьосницити да се подиграват на хората за това, че нямат такава сила .Най- мъдрите магъосници искали да създадът свой свят, направили го и първите училища били построени.После те станали легенда, след това мит, така и до днес, но някой все още вярват в магията и я таят дълбоко в тях...

Край
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
The best girl_ [admin]
Admin
Admin

Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Малка прикаска   Пон Сеп 17, 2007 11:26 am

Браво... хубаво е !Мир !
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://teen.forumotion.com