The magic world in our life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The magic world in our life

Everywhere there are magic !!!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Звезда

Go down 
+2
Little_evil
The best girl_ [admin]
6 posters
АвторСъобщение
The best girl_ [admin]
Admin
Admin
The best girl_ [admin]


Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

Звезда Empty
ПисанеЗаглавие: Звезда   Звезда Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 12:19 pm

Кои от вас искат да станат звезди и да изгреят на холиудското небе пред очите на милиони хора !?
Върнете се в началото Go down
http://teen.getgoo.net
Little_evil
Ученик трети курс
Ученик трети курс
Little_evil


Брой мнения : 48
Age : 32
Localisation : In your nightmare
Registration date : 24.06.2007

Звезда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Звезда   Звезда Icon_minitimeНед Юни 24, 2007 11:31 am

Аз естествено!Винаги съм искала да съм център на внимание и в повечето случаи успявам!Е,разбира се всяко малко момиченце мечта да стане актриса,балерина,лекарка и тем подомни,но когато порасне осъзнава какво наистина я влече и в какво е добра,кое й се отдава.
Не малко хора са ми казали,че пиша добре(разкази,романи,фенфикшъни) и се надявам да не са го направили "порсто защото са ми приятели".Ако наистина имам талант за писане-ето една алтернатива.
Друго,обичам малко да преигравам.Не се радвам с това,което ще кажа-но лъжа доста добре.Имам предвид мога да контролирам емоциите си много добре и почти никога не ги издавам външно.Ето още една алтернатива.
Да се надяваме,че някой ден ще ме видите на голямия екран. Razz
Върнете се в началото Go down
The best girl_ [admin]
Admin
Admin
The best girl_ [admin]


Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

Звезда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Звезда   Звезда Icon_minitimeПон Юни 25, 2007 12:13 am

Да, може да те бива в актьорското майсторство, и това е добре, защото дори и да не станеш актриса ще ти е много полезно качество в живота ! Но може и освен актриса, щом пишеш толкова добре да видим в началото на някой филм - режисьор и сценарист : Little_evil Wink

П.П. И аз мечтая да стана актриса в киното, не малко хора са ми казвали, че имам талант ...Може и да стане нещо.... Имам много дарби и ще видим за в бъдещше, коя ще е печалившата ! What a Face
Върнете се в началото Go down
http://teen.getgoo.net
Dragon_Lady
Ученик втори курс
Ученик втори курс
Dragon_Lady


Брой мнения : 38
Age : 30
Registration date : 23.06.2007

Звезда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Звезда   Звезда Icon_minitimeПон Юни 25, 2007 2:19 pm

Хората са ми казвали, че пиша добре разкази. Веднъж в един вестник ми пблкуваха едно стихотворение...бях много щастлива.
Върнете се в началото Go down
Little_evil
Ученик трети курс
Ученик трети курс
Little_evil


Брой мнения : 48
Age : 32
Localisation : In your nightmare
Registration date : 24.06.2007

Звезда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Звезда   Звезда Icon_minitimeВто Юни 26, 2007 10:17 am

Аз имам написани няколко произведения.Един Фен Фикшън на тема Хари Потър(от две части) първата е завършена,втората е в процес на писане,също така и още няколко разказчета и историйки на които много им се кефя,но просто защото са ми забавни и са си мои(Естествено!) и затова.майка ми е чела някои от тях и мисли,че ако усъвършенствам начина си на писане и подобря стила си спокойно мога да стана писателка.
Върнете се в началото Go down
The best girl_ [admin]
Admin
Admin
The best girl_ [admin]


Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

Звезда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Звезда   Звезда Icon_minitimeВто Юни 26, 2007 11:27 am

На мен всички ми натякват, че трябва да стана писателка,актриса или дизайнер..., но съдбата ще покаже...или по-скоро бих казала : Ще видим как ще се развият нещата за в бъдеще, защото по принцип не вярвам в съдба...
Върнете се в началото Go down
http://teen.getgoo.net
sunny_e_gotina
Ученик първи курс
Ученик първи курс
sunny_e_gotina


Брой мнения : 21
Age : 33
Registration date : 25.07.2007

Звезда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Звезда   Звезда Icon_minitimeСря Юли 25, 2007 11:47 am

Да си под светлината на прожекторите е наи-невероятното нещо не света!Тази година го изпитах и повярвайте искам да го правя отново и отново!Толкова е хубаво! :flower:
Върнете се в началото Go down
Immortal Phoenix
Ученик първи курс
Ученик първи курс
Immortal Phoenix


Брой мнения : 20
Age : 32
Registration date : 27.07.2007

Звезда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Звезда   Звезда Icon_minitimeПет Юли 27, 2007 2:25 am

о и аз мечтая да бъда актриса още когато бях на ъмм 8 ,хихи и все още го искам,ХОЛИВУД това е най-голямата ми мечта найстина,също така пиша добре и съм висувателна паралелка вече 10 години така че или вътлешен дизайн или мода,но не си падам особено по тях,така че все още и вероятно винаги мечтата ми ще бъде да стана актриса но за жалост сигурно ще си остане само една голяма мечта
Върнете се в началото Go down
The best girl_ [admin]
Admin
Admin
The best girl_ [admin]


Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

Звезда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Звезда   Звезда Icon_minitimeПет Юли 27, 2007 3:41 am

Да... В това е проблемът, защото и моето мнение е същото... Аз искам да стана актриса .. и всички казват, че е лесно... имам предвид отивам в НАТФИЗ и готово... Но там е проблема, че аз не искам да съм актриса в България, защото у нас актьорската професия е мнооого ниско заплатена, докато на запад или в Америка е по-различно... Там вече става трудно... Приерно - кроя план да ида в Ню Йоркската Академия за филмово искуство , но за да вляза там първо, че ми трябват връзи, второ милиони... и трето - опит... А аз къде да го придобия тоя опит... Чела съм много биографии на извести актриси като : Камерън Диас ,Дженифър Лопес, Дженифър Анистън и Анджелина Джоли... И на тях не им е било лесно... Но са имали нещо, което при нас е ключово за кариера на актриса - живеели са в САЩ - какво повече да искаме... Две три връзки... После малко пари и готово... А ние... Първо трябва да идем в Америка... и от там нататък пътят е свободен... Но - никога няма да стане ... Но аз никога не спирам да вярвам в това... Никога не губя надежда.... но ако това случайно стане - винаги си казвам "Когато късметът ти затвара вратата - влез през прозореца !" ... До края на живота си това ще ми остане мечта, ако случайно не я осъществя... Но.. въпреки това вече имам план как да се прочуя... първо едно ще захвана... А то ще ми отвори вратата ... Случайно да сте чували за Вера Йорданова ? Ще използвам нейната стратегия + моята и готово.... ! Току виж работата станала ! Аз лично, ако стана известна актриса - винаги ще се гордея, че съм от България и ще го показвам и казвам - навсякъде... За да разберат, че има много талантливи деца у нас ... но не им се дава шанс... докато на тези зубъри на запад им се дават дори излишни шансове... Просто не е справедливо ! е, стискам палци на вас, вие на мен и така... ! Все пак вярата в силата е по-голяма от самата сила !Wink
Върнете се в началото Go down
http://teen.getgoo.net
Immortal Phoenix
Ученик първи курс
Ученик първи курс
Immortal Phoenix


Брой мнения : 20
Age : 32
Registration date : 27.07.2007

Звезда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Звезда   Звезда Icon_minitimeПет Юли 27, 2007 5:02 am

напълно съм съгласна с тебе,че да си актрисав в българия не е работа,макар че имаме мн добри български актриси и актьори просто българия не е достатъчно развита страна за да може да си позволиш "лукса" да се опитваш да се докажеш на родната сцена.и найстина е трудно и аок искаш да заминеш в друга държава за да можеш евентуално там да направиш някакъв опит да се прочуеш.първо трябвад а знаеш език много добре и да си напълно уверен че ще успееш да се справиш а и трябва да имаш и връзки за да стане работата ,макар че брад пит е нямал никакви връзки в холивуд и като за начало е работел в ресторант облечен като пиле за да идват клиенти но вижте докъде е стигнал сега,нз просто се изисква много труд иключително мн, и аз мн се радвам,че станислав яневски участваше в хари потър,найстина момчето успя,защото има и някава роля и във Hostel 2 което за българин си е голяма работа lol! където този късмет и за нас
Върнете се в началото Go down
Darth Sparhawk




Брой мнения : 2
Registration date : 29.08.2007

Звезда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Звезда   Звезда Icon_minitimeСря Авг 29, 2007 8:24 am

Аз искам да съм известен писател.
Върнете се в началото Go down
The best girl_ [admin]
Admin
Admin
The best girl_ [admin]


Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

Звезда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Звезда   Звезда Icon_minitimeПон Сеп 17, 2007 11:23 am

Пожелавам ти... Ще бъдеш страхотен писател, предполагам, че ще пишеш фентъзи...
Върнете се в началото Go down
http://teen.getgoo.net
Sponsored content





Звезда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Звезда   Звезда Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Звезда
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world in our life :: Мечти... :: Мечта за изгрев-
Идете на: