The magic world in our life

Everywhere there are magic !!!

ИндексВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Масата на Слидерин

Go down 
АвторСъобщение
Little_evil
Ученик трети курс
Ученик трети курс

Брой мнения : 48
Registration date : 24.06.2007

ПисанеЗаглавие: Масата на Слидерин   Нед Юни 24, 2007 12:26 pm

(надявам се,че админката няма да има против да пусна тая тема,тъй като предполагам,че не можем да пишем всички рп-та само в Общата стая на Слидерин)

Тук могат да пишат само слидеринци!

Ученик първи курс
Ученик първи курс

Брой мнения : 22
Registration date : 25.06.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Пон Юни 25, 2007 11:33 am

Шона влезе в Голямата зала.Оглеа се.Имаше около двайсетина ученика.И нищо чудно - беше много рано.Все пак тя се настани на масата на слидеринци,но не докосна храната.Нямаше настроение."Може би беше по-добре да изчакам останалите..." помисли си тя.Отметна назад огненочервената си коса и се зае да оглежда залата.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
BrOkEn_HeArT
Ученик първи курс
Ученик първи курс

Брой мнения : 27

ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Пон Юни 25, 2007 11:48 am

-Престани да ме прегръщаш!-чу се гласа на Алис,идващ откъм входа на Голямата зала.
Шона се извърна натам и се ухили.Алис Нот вървешен към нея,бясна от нещо,а след нея подтичваха останалите от друпичката-Джесика,странейки от Монтагю,опитващ се да се докопа до пръстена й,Драко,гледащ с пренебрежение към Алис и все пак весели пламъчета играя в сивите му очи,Тиодор,който се подхилква,радвайки се на по-малката си сестричка,и Блейз Цабини,усмихващ се загъдачно на вперениете в него момичешки лица.
Али седна срещу Шона и нервно потропа по масата.Малфой,целейки да я дразни,седна до нея и претегли към себе си,обвивайки ръка около кръста й.
-Предупредих те!-изкрещя младата Нот и го сръга в ребрата.
Драко се отдръпна,все така хилейки се,а Шона се расмя шумно.
-Много ли е забавно?-сопна й се Алис-Подмазва ми се от общата стая насам.Знам,че иска нещо,но не ще да каже какво.-тя хвърли един пренебрежителен поглед към Драко
-Хей,стига кавги-помоли Джесика,докато си наливаше кафе-Я някой да ми обясни защо станахме толкова рано?
-Защото ти можеш да спиш до обяд,а ние решихме да те събудим по-рано-отговори й Дейвид
-Знаеш ли,че си досадно-момичето погледна Алис и й смигна-лениво прасе-заъврши с още по-широка усмивка.
Монтагю само изцъка недоволно с език,правейки жестове,че разговора им е приключил.Смит се засмя и се обърна към Тиодор.
-Ей,замечтания,престани да зяпаш деколтето на Шон,ами вземи хапни нещо-групичката се расмя,а Нот я погледна учудено.
-Не съм гледал деколтето й-възмути се той,придърпвайки си мармалада-Вече съм виждал какво има под него.
-Не е вярно!-извика Шона и запрати по него няколко туко що намзани филий.
За по-малко от секунда Тиодор се оказа целия в шоколад.
-Ха!Няма да лъжеш толкова мазно,чуваш ли?!-ядно подметна Шона и прокара пръсти през червената си коса

П.П.Мнението е леко казано тъпичко,ама ми е толкова лигаво,че..
Dragon_Lady
Ученик втори курс
Ученик втори курс

Брой мнения : 38
Registration date : 23.06.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Пон Юни 25, 2007 11:50 am

Групичката слидеринци продължаваха да се хранят и в същото време да си говорят. По едно време в голямата зала влезе Алекс. Тя също бе слидеринка. Присъедини се към съучениците си.
- Здравейте- промълви тихо тя. Беше доста мрачна, явно нещо и` се бе случило.
- О, Алекс, много рано си станала...по принцип спиш до късно. Защо такова изключение си направила днес?- попита я Тиодор.
- Без значение- Алекс отговори кратко и тихо. Не искаше да разговаря с никого.
Слинеринците от групичката се спогледаха и сякаш се питаха един друг "Какво ли се е случило пък сега?"

ПП:Надявам се да е добре...
Шона Епшоу
Ученик първи курс
Ученик първи курс

ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Пон Юни 25, 2007 12:45 pm

-Ей,влюбените,по-тихо! - каза Джесика и се ухили,тъй като Шона и Нот бяха подхванали нов спор.Шона отвори уста да поспори,но Алис я прекъсна.
-Остави брат ми да я зяпа на спокойствие,де! - засмя се Алис.
-Ще видите вие... - просъска Шона.
-Ми то Нот вече е виждал достатъчно... - подхвърли Драко.Червенокосата извъртя очи.Няколко секунди всички мълчаха,после избухнава в смях,с изключение на нацупената Шона и Нот,на който му беше весело,но палагаше нечовешки усилия да не се засмее.Накрая не се сдържа и се ухили.Шон му изпрати унищожителен поглед,който го развесели още повече.През това време Драко отново беше атакувал.
-Престани вече! - кресна Алис.
BrOkEn_HeArT
Ученик първи курс
Ученик първи курс

Брой мнения : 27

ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Пон Юни 25, 2007 12:56 pm

-Искам просто да си по-близо до мен,кукло-оправда се Драко,хилейки се.
Алис само му хвърли яден поглед и избута ръцете му.Джесика и Шона я погледнаха с насмешка,а момичето направи отвратена гримаса,кимайки с глава към Малфой.Групичката слидеринци безмълвно продължи закуската си.Алис правеше опити да се измести по-далеч от Драко,тъй като не й беше приятно момче,с което не ходеше,постоянно да я закача.Но за нейн "късмет"Цабини я притискаше от другата страна.Шона и Тиодор не смееха да се погледнат.Лукавите коментари на приятелите им бяха стресирали и двамата и те просто смятаха,че ако дори за миг срещнат погледи ще им дадат доказателство.Джесика огледа всички до един и изцъка недоволно с език.
-Какво?-възмути се Алис
-Нищо,просто нещо ви има-разхили се Джесика
-А,какво виждат красивите ми черни очи?-онзи патешки глас прозвуча зад тях.
Алис,която седеше отсреща на Шона и Джесика,направи знак:"пълну куку"/,
-Здрасти,Панси-поздрави Цабини,предценявайки я с поглед.
-А не,няма да ме предадеш така лесно,Блейз-Алис го цапардоса силно по ръката
Шона Епшоу
Ученик първи курс
Ученик първи курс

ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Пон Юни 25, 2007 1:06 pm

-Да,да...А сега,ако обичаш...Панс,може да те наричам така,нали? - без да дочака отговор Шона продължи. - Дръпни се,че от главата ти не виждам.
Джесика изплю сока си и за малко да падне на земята от смях.Алис също се смееше,както и останалите.Шона се въздържа да се захили при вида,който придоби лицето на Панси.Тя първо се разтресе от ярост,устните и се свиха,а очите и щяха да изкочат от орбитите си.После яроста изчезна,а на нейно място дойде срамът.
-Айде не се впрягай.Не можеш да избираш размера на главата си,нали така? - подхвърли Шона и си лепна възможно най-милата и невинна усмивка на лицето.
Little_evil
Ученик трети курс
Ученик трети курс

Брой мнения : 48

ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Пон Юни 25, 2007 1:23 pm

Джесика остави чашата си настрана и изгледа продължително Шона.
-Добре я подреди.
-Е,просто исках да бъда мила.-подхвърли другата слидеринка.
-Ми то момичето просто ви поздрави.-подметна подигравателно Блейз.
-Ми добре за нея е да не го прави.-закима Джесика.
-Какво ще правим днес?-прекъсня я Дейвид.
-Ще ходим в час?-предположи Алис.
-Ъъъ да верно.-кимна Монтагю.
-Нали?Толкова е трудно да се сетиш...-въздъхна лигаво Джесика изваждайки пръчката си.Дейвид й изгледа едновременно изненадано и кисело,но все пак погледа му се задържа на "оръжието си".
-Какво ще правиш?
Без да се занимава с отговори Джесика махна с нея и изпразни чашата си.
-Това няма да го пия два пъти.-отбеляза сипвайки си сок в кристално чистата чаша.Всички около нея избухнаха в смях и по-голямата част от присъстващите в залата се заизвръщаха към тях.Алис тъкмо отвори уста да каже нещо,когато нечий глас я изпревари.
-По-тихо г-це Смит!5 точки от Слидерин ще бъдат отнети!
Всички се извърнаха и погледите им се спряха на професор Макгоногъл,която ги гледаше строго иззад очилата си.
-Добре.-кимна кисело момичето и учителката по трансфигурация се махна.
-Леле колко ме нерви тая.Просто....-последва странен жест все едно Джесика се опитваше да удуши нещо до себе си във въздуха.

Ученик втори курс
Ученик втори курс

Брой мнения : 38
Registration date : 23.06.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Пон Юни 25, 2007 1:31 pm

Чист късмет беше, че Макгоногъл не се обърна. Но това стана просто, защото не видя страниия жест на слидеринката.
- Какво ще имаме сега?- попита Алис.
Неочакван отговор долетя от отсрещната страна на васата и Алис забеляза Алекс.
- Мисля, че отвари.- такъв беше отговорът на момичето. Тя изглеждаше определено по- добре от преди и се беше усмихнала. Или поне така изглеждаше... Без да чака да и` кажат нещо момичето зададе и своя въпрос:
- Някой ще тръгва ли към кабинета за часа, че не ми се ходи сама?
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   

Масата на Слидерин
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world in our life :: Хари Потър :: Голямата зала-
Идете на: