The magic world in our life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The magic world in our life

Everywhere there are magic !!!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Дали съществуват?

Go down 
+4
Little_evil
The best girl_ [admin]
Blue Fairy
amy_amgel
8 posters
АвторСъобщение
amy_amgel
Префект
Префект
amy_amgel


Брой мнения : 279
Age : 32
Registration date : 22.06.2007

Дали съществуват? Empty
ПисанеЗаглавие: Дали съществуват?   Дали съществуват? Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 12:02 am

Според вас дали съществуват магии?Ама истински магии?Според мен малка е вероятноста да има истинаки магии,но пък мисля е има някаква тайнствена сила,която да движи света нас,и всичко около нас.Можеби има нещо но то не еточно магия.Вие как мислите?
Върнете се в началото Go down
Blue Fairy
Префект
Префект
Blue Fairy


Брой мнения : 278
Registration date : 22.06.2007

Дали съществуват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дали съществуват?   Дали съществуват? Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 12:04 am

Според мен също е така! Има много видове просто "обикновена" магия, за нас, но истинска, като направената с вълшебна пръчица - много не вярвам в нея, макар че ми се иска наистина да я има!
Върнете се в началото Go down
amy_amgel
Префект
Префект
amy_amgel


Брой мнения : 279
Age : 32
Registration date : 22.06.2007

Дали съществуват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дали съществуват?   Дали съществуват? Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 12:07 am

И аз искам да има магия и то безкрайно много.
Върнете се в началото Go down
Blue Fairy
Префект
Префект
Blue Fairy


Брой мнения : 278
Registration date : 22.06.2007

Дали съществуват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дали съществуват?   Дали съществуват? Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 12:09 am

Да...аз особено много обичам снигите, в които се разказва за магия!
Върнете се в началото Go down
amy_amgel
Префект
Префект
amy_amgel


Брой мнения : 279
Age : 32
Registration date : 22.06.2007

Дали съществуват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дали съществуват?   Дали съществуват? Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 12:11 am

И аз даже бих казала че съм пристрстена към книги н магии.
Върнете се в началото Go down
Blue Fairy
Префект
Префект
Blue Fairy


Брой мнения : 278
Registration date : 22.06.2007

Дали съществуват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дали съществуват?   Дали съществуват? Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 12:14 am

Да, и именно това ме доведе до Хари Потър!
Върнете се в началото Go down
The best girl_ [admin]
Admin
Admin
The best girl_ [admin]


Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

Дали съществуват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дали съществуват?   Дали съществуват? Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 12:55 am

Представете си колко хубаво наистина щеше да бъде , ако имаше магия !.... Но се отклоняваме от темата - за това пишете в "Мечти.."
Върнете се в началото Go down
http://teen.getgoo.net
Little_evil
Ученик трети курс
Ученик трети курс
Little_evil


Брой мнения : 48
Age : 32
Localisation : In your nightmare
Registration date : 24.06.2007

Дали съществуват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дали съществуват?   Дали съществуват? Icon_minitimeНед Юни 24, 2007 12:02 pm

Естествено,че има магия.Но не такава каквато я описват в книгите или "Абра кадабра сим саламим"....това са пълни глупости.Целия свят е една магия.Животът е магия.
Като се замислим поне веднъж на някой от нас му се е случвало да си пожелае нещо-много силно,но да е сигурен,че това е почти невъзможно да се случи.И хоп-то взима че става!Съвпадение а?Или просто случайност?Не,не мисля така.Повечето хора биха сметнали,че в момента говоря пълни глупости.Някои по устоумни люде пък могат да си кажа "Тая се е натряскала и сега се прави на голям философ".И?Не ми пука особено.
Хубаво ще е да се замислите какво точно разбирате под понятието "магия".Дали правенето на заклинания и тем подобни или по-скоро нещо по-съществено.Е,за някои хора с ограничени умове ще е трудно да проумеят думите ми камо ли да изразят мнение на тая тема,но какво пък-всеки вярва в своята магия.
Върнете се в началото Go down
The best girl_ [admin]
Admin
Admin
The best girl_ [admin]


Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

Дали съществуват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дали съществуват?   Дали съществуват? Icon_minitimeПон Юни 25, 2007 12:41 am

Да, Little_evil, съгласна съм с теб, защото и аз съм на това мнение ....Едва ли има магия, наподобяваща описаната в ХП /въпреки , че и да имаше, щеше да е яко/ , а сигурно магията ни заобикаля....За мен магия е всичко и магията се крие на всякъде...дори в най-малкият организъм на земята... Магия е създаването на света...Магия е създаването на хора, независимо от какво и как са били създадени, магия сме ние, магия са растенията .... Има магия в космосът и самият космос е магия !...Всичко е магия...Това е може би тайнствена енергия и прпоникновена сила.... Дори и много съдби на хора са повлияни от магия...Независимо лоше или добра... Но това е така ! Магията обаче уж казват, че спада към тъмните сили и черните изкуства, но все пак магята понякога служи и за добро... Мисля, че много хора от древното минало / като египтняни,атланти, индианци и май/ са знаели поне малка част от тайните на магията и нейните дялове и са я използвали пълноценно...Но с времето са се появили хора, които се възползвали от тази необикновена сила и я насолчили в своя полза ..Правели лоши неща с нея ...За това по-късно свещенниците са започнали да я отричат, като казвали и мислели, че тя служи за зло, а то всъщност хората я използват неправилно и злоупотребяват с нея ...Всяко злоупотребяване с каквото и да било ....води до един вечен край... Чела съм много книги и романи на тема магия и то с точно описани достоверни факти.... Може би никой не ме разбира или дори си мислите, че се правя на великата всезнайка, но не е така !Просто споделям мнението си и съм 100% сигурна в него ! ... За това, което ще кажа може да ме помислите за побъркана, но често баба ми ми е разказвала магически приказки, които някой от тях съм разгадавала ... Това бе отдавна и сега никой от наште ,дори и баба не ми дава и думичка да продумам свързана с магията...Старнно ми се струва...Но всичко с времето си !...Веднъж мисля, че на не повече от 2 метра от мен стана магия ... Но лоша /в днешно време само май такива стават / ... и тогава .... стана нещо много трагично .... Но спирам, защото дори не искам да се сещам ! Това мисля, че бе изчерпателното ми мнание по тази тема !
Върнете се в началото Go down
http://teen.getgoo.net
Emma_Watson
Мъгъл
Мъгъл
Emma_Watson


Брой мнения : 12
Registration date : 27.06.2007

Дали съществуват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дали съществуват?   Дали съществуват? Icon_minitimeСря Юни 27, 2007 3:23 pm

Защо пък да няма магия? Нали и любовта е магия?А що се отнася за магии като тези от ХП мисля,че живота щеше да е по-цветен със тях!!!
Върнете се в началото Go down
sunny_e_gotina
Ученик първи курс
Ученик първи курс
sunny_e_gotina


Брой мнения : 21
Age : 33
Registration date : 25.07.2007

Дали съществуват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дали съществуват?   Дали съществуват? Icon_minitimeСря Юли 25, 2007 12:08 pm

Emma_Watson написа:
Защо пък да няма магия? Нали и любовта е магия?А що се отнася за магии като тези от ХП мисля,че живота щеше да е по-цветен със тях!!!
Да съгласна съм с теб! Магия е също и живота който живеем!
Върнете се в началото Go down
The best girl_ [admin]
Admin
Admin
The best girl_ [admin]


Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

Дали съществуват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дали съществуват?   Дали съществуват? Icon_minitimeСря Юли 25, 2007 1:28 pm

А и в нас се крие магия по-силна от която и да е магия... Любов... Магията, която спаси Хари не веднъж, която го оттърва от сигурна смърт и, която ще продължи да му помага, защото всички чувстваме любов... Та дори и тези, които не я заслужават !:heart:
Върнете се в началото Go down
http://teen.getgoo.net
kerconic
Ученик първи курс
Ученик първи курс
kerconic


Брой мнения : 26
Registration date : 27.06.2007

Дали съществуват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дали съществуват?   Дали съществуват? Icon_minitimeВто Авг 28, 2007 10:04 am

Хора я се замислете ако няма магиа е имало тогава от гаде е хрумнало на 4овека за нея и защо то4но магия
Върнете се в началото Go down
The best girl_ [admin]
Admin
Admin
The best girl_ [admin]


Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

Дали съществуват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дали съществуват?   Дали съществуват? Icon_minitimeСря Авг 29, 2007 2:13 am

kerconic написа:
Хора я се замислете ако няма магиа е имало тогава от гаде е хрумнало на 4овека за нея и защо то4но магия

Умно, прав/а си ! Аз съм сигурна, че магия има и дори в момента търся данни от следи за магия подобна на тази описана в ХП... Щом има история за лова на вещици /която вече намерих по години/ и още куп неща... Ти Керконик зададе един много уместен въпрос, над който си струва да разъждаваме здраво ... Idea
Върнете се в началото Go down
http://teen.getgoo.net
Ariana_D

Ariana_D


Брой мнения : 2
Age : 33
Registration date : 06.10.2007

Дали съществуват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дали съществуват?   Дали съществуват? Icon_minitimeСъб Окт 06, 2007 2:27 am

The best girl_ [admin]
а да те помоля..прочетох ти отговорите по темата и видях, че си писала , че си чела книги за магия и че баба ти знае нещо по въпроса.Можеш ли да си спомниш кои са били книгите или да ги потърсиш ако са у вас..мн интересно ми стана. И аз съм съгласна за лова на вещици..тогава се е правела магия, затова хората са се страхували от неяи са ги избивали, иначе откъде би им дошла тази натрапчива идея да убиват хора?? Но може разбира се да е имало други причини, никой не знае. Например една позната на майка ми умее да "изсмуква" положителната енергия от хората. Има мн доказателства за това. Та ако някой знае нещо повече по въшпроса да ми пише незабавно! Дали съществуват? 479972
Върнете се в началото Go down
The best girl_ [admin]
Admin
Admin
The best girl_ [admin]


Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

Дали съществуват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дали съществуват?   Дали съществуват? Icon_minitimeСъб Окт 06, 2007 12:17 pm

Ами не точно... Това не са книги точно за магията... това са какви ли не книги... Не мога да се сетя сега... Но в тях понякога се намекваше толкова очебиино за магии, че просто свят да ти се завие... Но отностно магията, която се случи толкова близо до мен... Беше супер-гадно и имам чувството, чещях да припадна от срах и вълнение... Беше незабравимо и много ... не знам как за го опиша... !
Върнете се в началото Go down
http://teen.getgoo.net
Sponsored content





Дали съществуват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дали съществуват?   Дали съществуват? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дали съществуват?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world in our life :: Третото измерение :: Магии-
Идете на: