The magic world in our life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The magic world in our life

Everywhere there are magic !!!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Мисли и спомени

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
koteto

koteto


Брой мнения : 3
Registration date : 22.06.2007

Мисли и спомени Empty
ПисанеЗаглавие: Мисли и спомени   Мисли и спомени Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 9:15 am

Тук ще пишем мъдри мисли и спомени...
1.Нямям нужда от много приятели,стигат ми двама,трима,ала само такива,които в сърцата си,рани от моите болки да имат :!:
Върнете се в началото Go down
amy_amgel
Префект
Префект
amy_amgel


Брой мнения : 279
Age : 32
Registration date : 22.06.2007

Мисли и спомени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисли и спомени   Мисли и спомени Icon_minitimeНед Юни 24, 2007 2:13 am

Живей с Надежда
Вдъхвай Вяра
Дарявай ЛюбоВ
Върнете се в началото Go down
The best girl_ [admin]
Admin
Admin
The best girl_ [admin]


Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

Мисли и спомени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисли и спомени   Мисли и спомени Icon_minitimeНед Юни 24, 2007 2:51 am

amy_amgel написа:
Живей с Надежда
Вдъхвай Вяра
Дарявай ЛюбоВ

---------Много е готино !---------------

Хубаво ... и се отнася до името ти ! Wink
-----------------------------------------------------
1:Събуждам се , ставам , гледам още спя. Обличам се , обувам се гол излизам. Минавам гледам свети,чукам,отварям,влизам то пък заключено , оня вътре карти играят.
2:Обичам те до смърт ,но осъмвам все при друг с душа трепереща от Студ!!!
3:Искам да ти кажа много.Искам да ти кажа всичко.ОБИЧАМ ТЕ това е много!!!ОБИЧАМ ТЕ това е всичко!!!


4: Гледам твоето лице моят свят държиш в ръце навън крещя Обичам те пред тебе стоя усмихвам се!Ей ти Обичам те!
5: Любовта не съществува тя е само игра,сълзи и страдания това са нейните правила!!!!!
6:Едно сърце,което те обича!Едно сърце,което те зове!Едно сърце от тебе поглед не отделя,желаете и от любов ще умре!!!


7: Един човек ми липсва и всичко е безразличнo.Един човек,а всъщност всичко!
8:Казаната дума не е най-голямата болка,най-голямата болка е когато вече не чувставш болка!
9:Обичам живота коварен макар да е труден,суров защото в него се ражда едничката дума любов!


10:Когато някои си отива ти нямаш сили да го спреш.Когато виждаш че една любов умира ти искаш с нея да умреш!
11:Без мъка очите не плачат,без облак дъжд не вали.Само исктено който обичат могат да ронят сълзи!
12: Хубава си дявол да те вземе и нека този дявол бъда аз.И срещу дявол ще изляза на сражение ако той застане между нас!


13: Да обичаш някой,който не може да бъде твой е болест,която само смъртта може да излекува!
14: Обичам те през мъка и сълзи.Обичам те дори да ме боли.Да грях е трябва да призная,но твоята любов ме праща в Рая!
15:Един ден ще ме питаш кое е по-важно,ти или живота ми?Аз ще ти кажа живота ми и ти ще си отидеш без да знаеш че ти си моя живот!


16:Една молба!Промени се!Едно желание!Не ме забравяй!Една лъжа!Не те обичам!Една истина!Липсваш ми!
17:Има едно истинско нещо на света и то е Любовта!Ако не съумееш да я откриеш в човек който наистина те обича-потъва!
18:Ще ме загyбиш,но ще осъзнаеш-Без мен не можеш да си ти!Ще ти липсвам и ше ме желаеш-Вината в себе си търси!

19:Животът не е нищо повече от един филм,с красиво начало и с трагичен край!
20: Защо ли те видях?Защо ли с теб се запознах?Защо плени ти моето сърце,а после каза твърдо НЕ ?!
21:Ако всеки път,когато си мислих за Теб падаше по една звезда,луната скоро щеше да разбере какво е Самота!

22:Пожела моето сърце.Получи го и го разби, но забрави най сладкото което може да получиш-моето отмъщение!
23:Кажи че обичаш само мен,че съм смисъла на твоя ден,че пулсът на сърцето ти без мен ще бъде като птица в плен!
24:Не вярвай на този който ти казва "Обичам те", а на този който ти казва "Обичай ме" !

25:Обичах те и още те обичам за теб аз мисля често до зори макар пред всички да отричам и пред себе си дори!
26:Родил съм се бес да искам,ще умра бес да искам,затова ще живея както аз искам!
27: Любовта е съдба,за теб и мен промени света.Времето спря в мига щом те видях,моето сърце без глас крещи:остани!

28:В живота никога не съжалявай сълзи пред никого не лей и ако можеш смей се на съдбата,за да не може тя да ти се смее!
29:Ако бих могъл да бъда част от теб, бих искал да съм твоята сълза на очите - да се родя на очите ти, да живея на лицето ти и да умра на устните ти !
30:Ако се намери някои,които с парче лед да напише върху слънцето "Обичам те",значи се е родил човека,които те обича повече от мен!

31:Прости ми че сънувам теб,простими че ревнувам теб,прости ми,събуди ме от съня,събуди ме за да не умра!
32:Сърцето е малка ваза в която не цъфти омраза горе главата дори когато губиш играта!
33:Съдба съдба защо си таи жестока защо отне ми тази любов върни ми я тя трябва да е моя върни ми върни радоста!

34:Искам да ти дам моята любов сега в този живот.Искам да съм с теб в добро и лошо.
35:Когато за първи път те видях се влюбих в теб.Когато за първи път те целунах -неисках да те пусна.
36:Никoй не те обича,никoй не те желае,никoй не мисли за теб както аз.Обичам те мило!

37:В главата ми има една мисъл и тя е за теб.И тази мисъл казва "Обичам те!"
38: Помирисах Роза.Прободох се на бодлите и и с кръвта си написах "Обичам те!"
39:При всеки удър на сърцето ми мисля за теб.И докато сърцето ми тупти сте мисля за теб.Обичам те!


40:Само с теб съм щастлив.Ти оцветяваш моят живот И за това искам да ти отдам живота си.
41:Нуждая се от 3 неща за да живея.От слънце през деня.От Луната през ноща и от ТЕБ завинаги!
42:Думата "ЛЮБОВ" не може да се опише.Може я чустваш ли не.Аз чувствам Любовта...когато мисля за теб!


43:Казах ли ти днес:Обичам те?Ще ти го казвам и показвам още безброй пъти.Обичам те!
44.Не закусвах защото мислих за теб, не обядвах защото мислих за теб, не вечерях защото си мислих за теб.Не спах нощес защото бях гладна !
45:Обичам те, искам твоите ръце да милват моето лице.Обичам те до болка.Без теб не мога аз

46:Познай кой мисли за теб!Познай кой те обича!Познай кой ти праща този смс!
47:Нейно ме докосни и пожелаи от мене всичко ти.
48:Искам до мен да застанеш И кръвта ми да запалиш и нека сърцата ни в 1 да се слеят.


49:Жадувам за твоите целувки....Жадувам за твоите очи...жадувам за твоята усмивка...Жадувам за теб!
50:Пращам ти 3 Рози.1 за щастие.2-ра за късмет А третата ти пращам за да ти каже,че те Обичам!
51:Какво мога да кажа!Сте оставя сърцето си да говори:ОБИЧАМ ТЕ!

52:Веднъж нещо се случи с мен.Това бе най-сладкото нещо на света.Бе фантазия,сбъдната мечта.Това бе денят в които то срещнах!
53:Извънзамна ли си?Защото на Замята неможе да се роди толкова красиво създание.
54:Вярваща ли си?Защото определено ти си отговорът на моите молитви.

55:Ако си изморена - си почини.Ако си самотна...ела при мен.
54:Както 56:цветята се нуждаят от слънце и вода така и аз се нуждая от ТЕБ за да живея!
57:Щастие е за мен когато слънцето и звездите греят в очите ти от радост

58:Животът е един пъзел и ти си парченцето, което ми липсва.
59:Вселената със своите планети и звезди е бледо копие на твоите очи.
60:Устните ти са сочни.Очите красиви.А целувките ти топли...Моля те целуни ме..

61:Това е смс от момче, което те намира за чаровна,сладка,мила,секси,прекрасна,красива.
62:Ти си въздухът за мен...а как да живея без въздух!
63:Вие сте арестувана!Причина: завъртяхте ми главата!Присъда: вечеря с мен

64:Ти превръщаш моят Софтвеар в Хардвеар!
65:Искаш ли да видиш най-красивото момиче на света?Ми тогава погледни в огледалото!
66:Казаха ми,че целувкитре правят хората стасливи...Искаш ли да те направя щастлива?


67:Пожелах си те когато видях падаща звезда!
68:Попитах рая дали липсва 1 ангелче, защото ангелче като теб на Земята не може да се роди!
69:Слънцето изгря или ти се усмихна?

70:Целувката е езикът на Светът.Искаш ли да си поговорим?
71:Любовта е игра, в която има 2-ма победители.Искаш ли да ми бъдеш противник? Ако познаеш кой съм ще получиш от мен 57483564653468574654356435 целувки :)!Не се бъзикам!
72:Ти си най-хубавата ми мисъл, най-съкровенното желание, най-светлата любов!

73:Ако беше сълза в моите очи не бих заплакъл никога за да не те изгубя!
74:Ако можех със сълзи да те върна, бих плакъл цял живот за да те имам!
75:Когато вратата на щастието се затвори,то друга се отваря.Но докато гледаме в затворената врата,няма да видим отворената.

76:Събуждам се и заспивам с мисълта за теб любов моя!
77:Самотна си?Как като непрекъсанто си в мислите ми!
78: Исках да изпратя любовта си по пощата,но пощальона каза,че е прекалено голяма!

79:Липсва ми твоята усмивка,твоите целъки и нейната ти коя.Искам те!
80:Ако сърцето ти е затвор,то аз искам да съм затворник в него завинаги!
81:Светът става по-красив, когато ти си до мен!

82:Жените харесват мъжа защото е силен,но го обичат заради неговата слабост!
83:Не е чудно,че те обичам.Но това,че ме обичаш ме кара да летя от радост!
84:Без любов не мога да живея.Ти си любовта и за това не мога да живея без теб!

85:Аз силно те обичам и сърцето ми за теб тупти.Без теб живота ми е скучен.Без теб немога разбери!
86:Ако щастието е птица,нека никога не сприра нейният полет!Ако любовта е море,нека никога не видиш бряг.
87:Сърцето ми не е пътека да минеш и да си заминеш.Сърцето ми не е камина да дойдеш и да се стоплиш.Сърцето ми е ХРАМ И влезеш ли оставаш ТАМ!

88:Да те помня ми казва сърцето.Да те помня ми казва душата.Да ме помниш не те задължавам, но ме помни ако заслужавам.
89:Няма нищо по-тъмно от ноща.Няма нищо по-цветно от дъгата.Няма нищо по-силно от любовта и нищо по-сладко от теб.
90:Когато птиците летят в ефира, когато вятъра гали свежите листа и езерото с хоризонта се събира, тогава идва любовта!


Последната промяна е направена от на Пон Юни 25, 2007 2:47 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://teen.getgoo.net
~ThE~PuPpY~
Ученик трети курс
Ученик трети курс
~ThE~PuPpY~


Брой мнения : 55
Registration date : 24.06.2007

Мисли и спомени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисли и спомени   Мисли и спомени Icon_minitimeПон Юни 25, 2007 2:41 am

Ето малко любовни от мен!По-късно и още ма не любовни!
Любовни - 32
Призована си пред съда на любовта по обвиненията:
1. че нахлу с взлом в сънят ми
2. ограби чувствата ми и превзе сърцето ми
За тези си деяния си осъдена да си с мен цял живот. Какво пледираш: виновна или невинна?

Чувствам че ти нямаш чувство да почувстваш моите чувства!

Казаха ми, че един ден е 24 часа, че един час е 60 мин., но никoй не ми каза че една минута без теб е цяла вечност!

Любовта е чувството, което чувстваш когато си почувствал, че чувстваш чувството, което никога не си почувствал!

Миналата нощ изпратих един ангел да те пази, но той се върна бързо, аз го попитах защо, а той ми каза - ангели не пазя!

Любовта - тя започва тогава когато заради друг ти си готов да измениш на себе си!

Хубава си дявол да те вземе
и нека този дявол бъда аз.
И срещу дявол ще изляза на сражение
ако той застане между нас!

Той я обичаше - Тя него не!
Той я сънуваше - Тя него не!
Той я ревнуваше - Тя него не!
Той я забрави - Тя него не!

Мечтая да бъдеш такава каквато беше тогава когато мечтаеше да бъдеш такава каквато си сега!

Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!

Истинската любов няма happy end, защото истинската любов никога не свършва.

Любовта не е да си намериш някой, с когото да живееш, а някой без когото не можеш да живееш.

Майната ти обич моя,
ти не си добре.
Като мен жена ще срещнеш,
само че незнам къде.

Обичам да ме обичаш както ти обичаш.

Ако всеки път когато си мисля за теб на небето пада по една звезда,то много скоро луната ще разбере какво е самота.

Слънчице прекрасно,
искам те ужасно.
Как до тебе да се гушна,
нежни думи да ти шушна?
Аз за тебе си мечтая,
с устни да те подлудя желая!

Ако някога ме намразиш - убий ме, вземи ножа и режи. Но когато стигнеш до сърцето - СПРИ, защото вътре си и ти!

Сърцето ми се пука като грах
настъпано от дългия ти крак.
Да го погаля малко ме е страх,
но иначе за теб ще съм глупак.

Сам не е добре,
и сама не е добре,
но сам и сама,
сами на саме,
това вече е добре!

Какво ще правиш в този ден?
Защо не вземеш да се влюбиш в мен?
Аз пък още щом те зърна,
Тъпкано ще ти го върна!

Вземи малко страст, доза романтика и шепа еротични преживявания и ще получиш бегла представа какво те очаква с мен!

Когато слънцето залязва
и губи вече свойта мощ,
помни,че то от мен ти казва,
целувам те и лека нощ!

Ако някой напише с лед върху слънцето ОБИЧАМ ТЕ, значи те обича повече от мен.

Здравей,любов моя! Вкараха ме в болницата и ми откриха вода в коляното, камъни в бъбреците и ТЕБ в сърцето.

Любов е, когато не искаш да си лягаш да спиш, защото реалността е по-прекрасна от сънищата.

Да биха знали всички птички, че ти си тъй далеч от мен, те никога не биха пели, а биха плакали със мен.

Красив роман е любовта,
в романа героите са двама,
щом станат повече от двама,
романът се превръща в драма.


Снегът пътеките затрупа
и кърши клони с ледени ръце,
но една пътека той не ще затрупа,
от моето към твоето сърце.


Преди да легнеш тази вечер, отвори прозореца, почувствай как вятъра те гали, чуй смеха на звездите и приеми целувката, която луната ти праща от мен!


ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTVWXYZ ooops! I miss "U"


Очите ти ме гледат, сърцето ми тупти,
един въпрос ме мъчи ОБИЧАШ ЛИ МЕ ТИ ?
Толкоз много ТЕ ОБИЧАМ,
че със поглед те събличам!

С невинни мънички ръце,
ти бръкна в моето сърце.
И ето мина месец,мина втори,
но раната не се затвори
и все към тебе ме влече,
ОБИЧАМ ТЕ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ!
Върнете се в началото Go down
~ThE~PuPpY~
Ученик трети курс
Ученик трети курс
~ThE~PuPpY~


Брой мнения : 55
Registration date : 24.06.2007

Мисли и спомени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисли и спомени   Мисли и спомени Icon_minitimeПон Юни 25, 2007 2:42 am

Приятелски - 1
На теб приятелко любима желая светли дни,
желая ти букет от рози и сбъдване на всичките мечти!
Животът ти да бъде пълен с радост, да бъде свидна твоята мечта,
желая ти прекрасна младост от името на ЛЮБОВТА!
Върнете се в началото Go down
~ThE~PuPpY~
Ученик трети курс
Ученик трети курс
~ThE~PuPpY~


Брой мнения : 55
Registration date : 24.06.2007

Мисли и спомени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисли и спомени   Мисли и спомени Icon_minitimeПон Юни 25, 2007 2:43 am

Житейски - 12
Помни че най-важното нещо е да пазиш най-важното нещо като най-важно.

Всичко хубаво на този свят или е забранено, или е аморално, или от него се пълнее ...

Не забравяй, че женитбата е единствената хазартна игра, на която църквата гледа с добро око!

Не вярвай в чудеса, разчитай на тях.

В живота не е нужно постоянно да си важен - важното е да си важен, когато е важно.

Живей ... докато не е излязло на мода да се мре!

Ако искаеш да разсмееш Бог - разкажи му за плановете си!

Приятели са ти тези, които те познават и въпреки това те обичат.

Цели се в луната, дори и да не улучиш ще попаднеш сред звездите.

Усмихвай се повече, че за една хубава усмивка ти са необходими 17 мускула, докато за едно качетвено цупене трябват 47.

Когато цъфнат теменугите и работите тръгнат зле, тегли им майната на другите и гледай ти да си добре.

Животът нека не те плаши,
мечтите да са ти другар,
а щастието с теб да крачи,
като твой приятел стар!
Върнете се в началото Go down
~ThE~PuPpY~
Ученик трети курс
Ученик трети курс
~ThE~PuPpY~


Брой мнения : 55
Registration date : 24.06.2007

Мисли и спомени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисли и спомени   Мисли и спомени Icon_minitimeПон Юни 25, 2007 2:43 am

РОЖДЕН ДЕН & ИМЕН ДЕН - 9
Днес, на твоя имен ден,
те приветствам умилен,
и ти желая гръмогласно,
в живота всичко най-прекрасно.

Името ти свято днес да бъде то полято с руйно вино,песни,танци,веселба и така до сутринта!

Очите ти от щастие да греят,
в сърцето ти любов да затрепти
и всички птички на света да пеят,
защото днес празнуваш ти.

Букет от нежни пожелания, дарила бих ти с две ръце, щастие и радост желая ти от все сърце! Живот и здраве, любов и дълги дни и нека с рози е окичен живота ти до старини!

Грижи и неволи забрави,
празника с усмивка посрещни!
Дните да минават и да не тежат,
годините да се трупат, но да не личат!


Една свещичка повече гори,
една сълза в очите ти блести.
Не си с година остаряла,
ти просто повече си помъдряла!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
Токущо преведохме на вашата банкова сметка 365 дни с късмет,здраве и щастие.Използвайте ги с любов и оптимистично настроение.

Нека само обич топли твоите очи,
нека слънцето огрява дните ти с лъчи,
здравето да ти е спътник всеки божи ден
и 100 години да празнуваш този имен ден.

Кошничка с рози, целувки от мен. Поздравявам те мила за РОЖДЕНИЯ ДЕН.
Върнете се в началото Go down
~ThE~PuPpY~
Ученик трети курс
Ученик трети курс
~ThE~PuPpY~


Брой мнения : 55
Registration date : 24.06.2007

Мисли и спомени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисли и спомени   Мисли и спомени Icon_minitimeПон Юни 25, 2007 2:44 am

Коледа & Нова Година - 7
Когато снежинките тихичко падат в нощта,
когато декември изпраща последната вечер с тъга,
спомни си, че някой ти праща горещи привети в нощта
и устните тихо нашепват: Бъди най-щастлив на света!

Когато в Коледната вечер снегът примамливо блести,
когато свещите трептят, а виното искри,
в таз нощ излез навън, небето звездно погледни
и пожелания за много щастие от мен ти с радост приеми.

В утрото на Новата година,
с блясъка на идващите дни,
нека радостта не те отмине,
с щастие и обич те дари!

Честита да е Новата година,
щастливи да са в нея всички дни.
От старата година, що отмина,
ти само хубавото запомни!

Послучай Новата година моя поздрав приеми
и нека радости големи ти носят идващите дни.
Нека сбъднат се мечтите твои в сърцето бликащи сега
и нека никога да няма в сърцето място за тъга.

Сурва весела година,
до година до амина.
Здраве, щастие и рози,
виното във двойни дози,
бесен секс във всички пози,
пожелаваме на вас
от страна на Дядо Мраз!

Нека новогодишната фея,
която носи щастие на хората,
тази година бъде най-щедра към теб!
Върнете се в началото Go down
~ThE~PuPpY~
Ученик трети курс
Ученик трети курс
~ThE~PuPpY~


Брой мнения : 55
Registration date : 24.06.2007

Мисли и спомени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисли и спомени   Мисли и спомени Icon_minitimeПон Юни 25, 2007 2:45 am

Поздрави за Коледа и Нова Година
2007
Приятелко добра,
приеми сега
моят поздрав от сърце
и целувки 102!
Желая ти здравето на скалите,
дълголетието на орлите,
младостта на елите
и на всички банки парите!
Пожелавам ти сибирско здраве,
еврейско богатство
и циганска любов.
Нека огнище да топли ръцете ти,
Вино да топли сърцето ти,
Обич да топли душата ти
И бог да те закриля в делата ти.
Нека бизнесът да ти върви и да се къпеш във пари.
Животът нека не те плаши,
мечтите да са ти другар,
а щастието с теб да крачи,
като твой приятел стар!
С пожелания за здраве, щастие и спокоен живот!
Веселие и празници не само по празниците, а и в делниците!
Върнете се в началото Go down
~ThE~PuPpY~
Ученик трети курс
Ученик трети курс
~ThE~PuPpY~


Брой мнения : 55
Registration date : 24.06.2007

Мисли и спомени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисли и спомени   Мисли и спомени Icon_minitimeПон Юни 25, 2007 2:46 am

Малко наръчник за писане на картички! :)

Как да надпишем коледна картичка
За любимия
"Любими мой, какъв по-хубав повод от Коледа да ти кажа още веднъж с цялото си сърце колко те обичам! Весели празници! Твоя съпруга..."
"Любов моя, все така усмихнат, все така чаровен, все така красив - това ти пожелавам за новата година! С много обич, твоя ..."
За родителите
"Мили мои мамо и татко, с благодарност за грижите към нас през изминалата година и с най-добри пожелания да сте живи и здрави още дълго занапред! Весели празници!"
За децата
Дори да не могат да четат, надпишете и приложете към подаръка картичка, това ще възпита същия навик у тях, а и ще ги накара да се почувстват добре, уважавани и равностойни, като останалите членове на семейството. Запазете картичките от празниците и след години децата ви ще се радват и забавляват като ги четат. А ето и варианти на текст:
"Скъпо дете, искаме новата година да ти донесе много радост, да си здраво и усмихнато! Много те обичаме! Мама и татко"
"Мило дете, с цялата си обич ти желаем много шестици, много усмивки, много нови приятели и много нови открития през новата година! Мама и татко"

Коледни и новогодишни пожелания - зодии
Вергиния Генова|2006-12-21
Забавни пожелания и поздрави за надписване на картички за Коледа или Нова Година, SMS-и или обаждане със стих – изберете ги, за да сте по-различни от друга година и по-оригинални от останалите! Дванайсет зодии – 12 пожелания в рима.
Върнете се в началото Go down
~ThE~PuPpY~
Ученик трети курс
Ученик трети курс
~ThE~PuPpY~


Брой мнения : 55
Registration date : 24.06.2007

Мисли и спомени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисли и спомени   Мисли и спомени Icon_minitimeПон Юни 25, 2007 2:47 am

Малко и за зодиите
Честита Нова година скъпи Овньо
Независим, енергичен
със рога нагоре тичай,
че годината е стръмна
и борбата ще е шумна.
Честита Нова година, теленце безподобно
Практично, пресметливо, солидно, издръжливо, всред зелената поляна теб очаква те промяна.
Честита Нова година, юначе близначе
Духа вятър на промяна,
ти единствен я владееш
тя е личния ти чар
ще вършееш бар след бар.
Честита Нова година, рачо защипачо
Виното прелива, щастие те залива,
с щипки здраво се хвани,
Новата година прегърни
няма връщане назад, да се хванем ли на бас?
Честита Нова година, Ваше Величество
Земята мислиш си нали,
че пак около тебе ще се завърти, но
вълшебен дъжд ще завали
любовта главата ти ще отвърти.
Честита Нова година, мила ми Девичке
Чувствена и толкова безгрешна,
ще пристъпиш в Новата година,
но една случайна грешка,
ще направи теб щастлива.
Честита Нова година, мила Везничке
Нова година, нови тезгяхи,
нови надежди, нови матраци,
нови аршини, нови теглилки,
нови любови със стари текили.
Честита Нова година, драги Скорпи
Любовна страст и хладен ум,
сатенен плам и странен шум,
от твоите устни и отрова ще отпия,
и тъй ще вляза в Новата година.
Честита Нова година, Стрелче
Остроумен, находчив,
честен, весел и правдив
ще танцуваш валс в дворец,
и ще бъдеш първенец.
Честита Нова година, мъдри Козирозе
Виеш си рогата, чешеш си брадата,
риеш във земята, точиш си теслата,
хич не му мисли, на трапезата седни,
изобилие те чака, куп пари във кадилака.
Честита Нова година, Водолейчо
Водолейчо, блейчо, я развей байрака,
нахлупи калпака, дълъг път те чака.
Реки ще преплуваш, с вълни ще бушуваш,
но фар ще ти светне, нов пристан ще блесне.
Честита Нова година, Рибке шавливке
Рибке шавливке, хлъзгава ревнивке,
не тъгувай, не умувай, волно плувай и палувай,
мрежите заобикаляй, сладостите разпилявай,
но не бягай от късмета във Нептунските полета.
Върнете се в началото Go down
~ThE~PuPpY~
Ученик трети курс
Ученик трети курс
~ThE~PuPpY~


Брой мнения : 55
Registration date : 24.06.2007

Мисли и спомени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисли и спомени   Мисли и спомени Icon_minitimeПон Юни 25, 2007 2:48 am

Пиянски - 1
Светло чувство в мен напира,
че със теб ще пием бира.

А ний прасета сме добри,
и ще пием до зори.
Върнете се в началото Go down
~ThE~PuPpY~
Ученик трети курс
Ученик трети курс
~ThE~PuPpY~


Брой мнения : 55
Registration date : 24.06.2007

Мисли и спомени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисли и спомени   Мисли и спомени Icon_minitimeПон Юни 25, 2007 2:49 am

леко по-смешни
Искаш ли да правим един буен, мръсен, неконтрулируем ... нощен бой с възглавници?

Всяка сутрин желаеш да го почувстваш, да го духаш, да го прокараш по устата си. Това означава доброто кафе за тебе.
Върнете се в началото Go down
~ThE~PuPpY~
Ученик трети курс
Ученик трети курс
~ThE~PuPpY~


Брой мнения : 55
Registration date : 24.06.2007

Мисли и спомени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисли и спомени   Мисли и спомени Icon_minitimeПон Юни 25, 2007 2:49 am

Разни - 12
Желая ти здравето на скалите, дълголетието на орлите, младостта на елите и на всичките банки парите!

Харесваш ми, ти си лекомислен, но въпреки това дискретен.

Планини от здраве желая от сърце
и усмивка ведра на твоето лице.

Пожелавам ти сибирско здраве,еврейско богатство и циганска любов.

Нека огнище да топли ръцете ти,
Вино да топли сърцето ти,
Обич да топли душата ти
И бог да те закриля в делата ти.

Желая ти 12 месеца без болести,
52 седмици без грижи,
365 дни щастие,
8760 часа любов,
525600 минути кеф
и 31536000 секунди секс!

Какво ли да ти пожелая... Нали е твоя младостта, а нищо по-добро не зная от нея и от радостта. Бъди добра, бъди щастлива, върви с една звезда в нощта и нека никога да не заспива смеха на твоята уста!

Нека бизнесът да ти върви и да се къпеш във пари.

Нека здраве и късмет винаги да бъдат с теб!

Аз не съм пророк,
нито древен гръцки бог,
не умея да гадая,
но на теб ще пожелая,
много здраве,щастие и радост
придружени с вечна младост.


От сега и за напред - здраве, щастие, късмет!

Дълго младей,
век поживей,
много се смей
и във всичко успей!
Върнете се в началото Go down
The best girl_ [admin]
Admin
Admin
The best girl_ [admin]


Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

Мисли и спомени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисли и спомени   Мисли и спомени Icon_minitimeПон Юни 25, 2007 2:51 am

Охо....Много спомени си написала !...На мен ми харесват всичките !

...............................................................

1.Ако съдбата е срещу мен, толкова по зле за нея !
2.Скочи, за да видиш имаш ли криле... !
3.Живей на ръба, но не падай !
4.Винаги има две мнения : грешното и моето ! Wink
Върнете се в началото Go down
http://teen.getgoo.net
~ThE~PuPpY~
Ученик трети курс
Ученик трети курс
~ThE~PuPpY~


Брой мнения : 55
Registration date : 24.06.2007

Мисли и спомени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисли и спомени   Мисли и спомени Icon_minitimeПон Юни 25, 2007 2:52 am

Леко по-весели за смях, като на край

Весели - 25
От липите падат круши,
там се любят двама души,
ако ме обичаш още,
ще ти купя шоколад.

Ако някоя нощ голям дебел човек скочи през твоя прозорец, сграбчи те и те сложи в чувал не се притеснявай аз писах на Дядо Коледа, че имам нужда от теб завинаги...

Чух, че имало някаква електронна поща. Колко килограма мога да пращам по нея?

... и да знаеш, че ако телефонът ти не звъни, това съм аз, който не ти се обажда!!!

Докат' мляскахме лакумя,
Докат' пиехми боза,
Ти мъ гледаши лиубовну,
Аз тъ гледах кат' коза.

Ах, как мечтая да си построим една триъгълна къщурка по зададени две страни и ъгъл между тях. Но преди това, трябва да извадим пред скоби твоите родители, за да останем сами.

Най обичам задни прашки,
водят до екстаз юнашки!
То си има алгоритъм,
... ме дорде преритам!

Ти си мъж за 2 жени
нека все да ти върви
в работата - на пари
а в кревата - до зори.

Сексът е като математиката: прибавяш легло, изваждаш дрехите, разделяш краката и почваш да се умножаваш!

Трябва да ти кажа нещо много важно, просто не знам как да започна, думите за него не стигат, болката от чутото не може да се преживее - Дядо Мраз не съществува!

Никой не може да ти даде толкова, колкото аз мога да ти обещая.

Божичко, каква си била,
ти си истинска кобила.
Как те яздя само мила,
стига вече, нямам сила.

Добрите момичета приготвят вечеря. Лошите питат какво ще има за закуска!

Последните изследвания показват, че ако си сексуално неопитен и не ставаш за нищо в леглото държиш мишката в дясната си ръка.

Ако след тежък запой на сутринта се събудиш, погледнеш се в огледалото и не се видиш, не се притеснявай - просто си станал неотразим.

Как мислиш, какво ли си мислят звездите, когато видят падащи хора?

Срещнахме се значи, да обсъдим значи какво значи думата "значи" и разбрахме значи, че думата "значи" нищо не значи.

Никога не казвай "никога", но ако някога на някого кажеш "никога", то никога на никого не казвай, че някога на някого си казал никога!

60% ми липсваш,
70% искам да те видя,
80% искам да те целуна,
90% искам да правим див секс,
100% се шегувам.

Днес се ударих в шкафа и реших да ти драсна 2-3 лафа. Исках да ти пиша, че главата ти издиша, че имаш похотка на смазана котка и усмивка на спукана мивка. И че си ангел небесен от кенефа изнесен. Тежиш ми на сърцето, като свиня на шосето. Обичам те страстно, магаре прекрасно.

Не ме чакай в гората,
нямам бензин в колата.
Чакай ме в леглото,
идвам с колелото.


Ако искаш ми свали поличката, сутиена и дори прашките...но моля те...остави щипките на простора!


Мило мое алгоритъмче, пленен съм от острите ъгли на любовта. Твоите перпендикулярни погледи събуждат в мен уравнение от втора степен с две неизвестни. Като оставим родителите извън скоби, ние с теб ще си построим къщичка с две страни и ъгъл заключен между тях. А на този тип, дето се върти по окръжност концентрична на моята, ще му разбия абсолютната стойност и ще го пратя да вади квадратни корени!


Чудя се дали да ти пожелая нещо или да ти кажа, че аз желая нещо.

Ти на север аз на юг,
тъй далеч един от друг,
но земята се върти
ще се срещнем аз и ти.
Върнете се в началото Go down
~ThE~PuPpY~
Ученик трети курс
Ученик трети курс
~ThE~PuPpY~


Брой мнения : 55
Registration date : 24.06.2007

Мисли и спомени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисли и спомени   Мисли и спомени Icon_minitimeПон Юни 25, 2007 2:53 am

Админе, ако не ти харесват, защото има по глупави! Embarassed Трий Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
The best girl_ [admin]
Admin
Admin
The best girl_ [admin]


Брой мнения : 305
Registration date : 22.06.2007

Мисли и спомени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисли и спомени   Мисли и спомени Icon_minitimeПон Юни 25, 2007 3:06 am

Не, няма да трия, защото ако за мен са глупави, на друг може и да му харесат ! Wink
Върнете се в началото Go down
http://teen.getgoo.net
Little_evil
Ученик трети курс
Ученик трети курс
Little_evil


Брой мнения : 48
Age : 32
Localisation : In your nightmare
Registration date : 24.06.2007

Мисли и спомени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисли и спомени   Мисли и спомени Icon_minitimeВто Юни 26, 2007 10:47 am

Мммм аз имам към 900 ама айде няма да пълня форума с толкоз много.Ще пусна тука няколко колкото да не е без хич :)

Казва се "приятел пръв",
но защо е той такъв?...
Затова, че пръв полита
в огъня да те спаси,
пръв и без да се запита
прав ли си или не си,
пръв за теб леда пролазва,
пръв за теб пролива кръв -
ето, затова се казва,
че приятелят е "пръв'...

* * * * * * *

Видях те отново да обръщаш гръб.
Видях те надолу да се препъваш по този стръмен път!
Чувствам че отчаянието отново ме връхлетява.
Чувствам че сърцето ми пак се забавя.
Не искам вече тази светлина,искам само вечна самота.
Влизам в празна тиха стая наслаждавайки се на тъмнината и тишината.
Искам да сложа край на всичко-край на живота си,край на любовта!
Думите са напълно ненужни-те само нараняват сърцето ми изпълнено с болка и гняв!
нека минават годините...Аз ще остана в тази тъмна стая докато най-сетне дойде моят край!!!

* * * * * * *

Целуни ме със устни прохладни,
по-сладки от мед,
дай ми нежна отрова,
но не и прегръдки от лед.
Искам с теб да избягам,
но с мен ще избягаш ли ти?
Всеки път ли се криеш
поне този път остани.
Кой изтръгна крилете
от крехките ти рамене?
Нека аз те обичам поне...

* * * * * * *

Съжалявам,че нямах нейните сини очи!
Съжалявам,че нямам нейната усмивка!
Съжалявам,че за мене единствен бе ти!
Съжалявам,че за теб бях просто забивка!
Съжалявам,ако без да искам съм те наранила!
Съжалявам,че ме няма,а ти дори не си разбрал!
Съжалявам,за изреченото „Сбогом!”
Съжалявам!А ти нея си избрал!
Съжалявам,че те обичам,а ти не заслужаваш!
Съжалявам,че те гледам всеки ден отдалече!
Съжалявам,че за теб не знача нищо вече!

* * * * * * *

Едно момиче плачеше в нощта със сълзи по-едри от дъжда.Едно момиче се прощаваше с живота,за да намери приют при смъртта.Момичето желаеше смъртта,а бе едва петнадесетгодишно,то бе изпитало разочарованието на любовта и сега се чувстваше излишно.Животът лошо с него се подигра и от всякъде то усещаше самота.Животът сам постави ножа в нейните ръце като й даде надежда,че така е по-добре!

* * * * * * *

Колко трудно е да не заплачеш,когато в тебе болката гори!
Когато искаш да покажеш,че ти е все едно,а всъщност много те боли!
Колко трудно е да продължиш нататък,когато устните те молят „целуни”!
Колко трудно е да кажеш „Сбогом” когато ти се иска да извикаш „Остани!”

* * * * * * *

Кажи ми някога дали си обичал,но не да думи или на шега?
Кажи ми някога дали си почуствал какво е всъщност любовта?
Искаше ме-станах твоя!Това ли беше твоята мечта?
Искаше да те обичам и както винаги успя!
Кажи ми някога дали си обичал,но не на думи или на шега?
Няма нужда да ми казваш,вече знам,че аз съм спомен отживян!

* * * * * * *

Искам с черно да бъда облечена,
искам сълзите да бъдат от кръв,
искам ръцете ми да са ледени,
да късам от устните плът!
Искам да разбия сърцето си,
да нарежа с огледало вените,
да замразя лицето си,
душата ми да лети като птиците!
Искам да плача,но не искам да гледаш!
Искам да мразя,но те теб!
Искам да обичам,но не умея!
Искам в черно да бъда облечена,
искам крака от стъкло и огън вместо коси!
Искам изгрев в тунела от слънце,което не спи!
Искам дом в пръстта,
искам свещ да гори в сърцето ти!
искам и обич и след смъртта!
Искам живот,но какво е това?

* * * * * * *

Нарани ме!Знаеш го нали?
Плаках!Ще плачеш и ти!
Виках!Не отговори нали?
Молих!Ще молиш и ти!
Исках!Но нямах нали?
Лъгах!Но лъга и ти!
Страдах!Знаеш нали?
Обичах!Ще обичаш и ти!

* * * * * * *

Сега е мой ред да съм жестока,
сега е мой ред да казвам „Не!”,
да обвинявам и да проклинам,
да мразя мъничко поне!
Сега е твой ред да страдаш,
на колене да ми се молиш
и от любов да плачеш!
Сега е мой ред да те ударя,
сега е твой ред да те боли,
да гледаш как една любов догаря
и тихо да шепнеш „О,спри!”!
Сега нещата са различни,
не са тъй както са били,
сега не аз,а ти ме викаш,
но всичко свърши разбери!

* * * * * * *

Непознати хора.Непознати лица.Непознати души.Непознати сърца.И всеки се мисли за оригинален,не осъзнава как става банален...А истинските са толкова малко,това не е ли жалко?!Думи,чувства и мечти,всичките ли са само изпитани лъжи...[STOP COPY ME!]

* * * * * * *

Ако си живял добре, ако си направил щастливо поне едно дете, ако си подал ръка, на нуждаещ се в беда, ако си дал от себе си поне частица душа, то значи си запалил поне една искра, направил си един живот по-лек, зарадвал си 4овек. Тогава разбираш че постигнал си целта, за която си се борил и живял,но дал от сърце и душа!

* * * * * * *

Недей ме пита имаш ли сестричка? Къде е тя, как е тя сега. Сестричката ми бе като звездичка, но малкото дете се разболя. Тя беше малка в малка голяма. Не бе видяла още селската река и можеше да казва само "мама", с мам тя наричащше всички. И мене и татко и всички у дома. И преди да склоним сините очички, нарече с мама и смърта.

* * * * * * *

Звъни се, тичам да отворя. Отварям и се дърпам в миг назад. В синкавия полуздрач на двора сти един познат, един познат съвсем забравен, а някога обичан може би?! И после както често става той в други пътища одби. Година, две боля сърцето, самотна бях в онези дълги дни. Сега видях у нас да свети, отбил се и звъни. Разказва, че ме е срештнал скоро, държи рацете ми и хубаво, и лъскаво говори с дъх голи моето сърце, шепва, че ме чака тази вечер, премълчава своята вина: Аз казах тихо: "Стига вече. Иди си. Късно позвъня"

* * * * * * *

Очите ми са пълни с тъга, очите ми те питат невидя ли? Те търсят твойте очи сега и питат с болка не разбра ли? Те търсят твойте очи сега и питат с болка не разбра ли? Аз първа дадох ти ръка, но отговори няма и до днес. Аз свойте чуства ти издадох и питам - постъпих ли с чест? Не зная какво мислиш за мене, но строго не ме съди, че любовта несподелена ти знаеш ли колко боли! Приятел бъди ми сърдечен, ръка подай ми в зло и беда, че приятелството и без любов е вечно, но без приятелство гасне любовта!

* * * * * * *

Момчето съм аз във рицарски доспехи, момчето, пленено от твойта красота. Момче, което търси свойта роза в градината на любовта! И розите пред теб бледнеят, дори от тях си по-красива ти, а твойте очи тъй чудно греят, точно като падащи звезди. В тази тъмна нощ излива се проливен дъжд, носещи в себе си тъга от битка за любовта! Един от рицарите ще възкръстне, но кой ли ще е той? Това решава само тя-розата на любовта.

* * * * * * *

Когато те обидят - замълчи, не казвай нищо - какво от това, че теб те боли и очите ти са пълни със сълзи. И нека оня, който те обиди, усети с всичките си сетива, че тебе те боли, а ти мълчиш. Като ти се извинят стой с гордо вдигната глава. Как хубаво е друг да страда за това.

Айде стига толкова засега.Надявам се да ви харесат.Избрала съм що годе,които се отнасят до мен(в някои момент от живота ми ест,не наведнъж!)
Върнете се в началото Go down
amy_amgel
Префект
Префект
amy_amgel


Брой мнения : 279
Age : 32
Registration date : 22.06.2007

Мисли и спомени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисли и спомени   Мисли и спомени Icon_minitimeПон Сеп 03, 2007 10:38 pm

Един ден любовта казала на приятелството:
- Защо съществуваш ти когато мен ме има ?
А приятелството отговорило:
- За да донеса усмивка, там където ти остави сълзи!

За приятелството точно определение няма, няма и формула по която да се определи кой е най-добрият, кой е най-истинският, кой е приятел и кой не.

Приятели в 21 век няма,защото всеки мисли само за себе си!

Всеки човек трябва да има достатъчно голямо гробище,в което да заравя грешките на своите приятели.

Истинският приятел е този,който остава винаги,когато всички други си отиват!

Приятелят е този, който те подкрепя, когато си прав...
Най-добрият приятел е този, който те подкрепя дори и да не си прав!

Приятел е е този които винаги е до теб в добро или лошо в болка или тъга

Дръж приятелите си си близо, а враговете - още по-близо!

Най-добрият приятел може да се окаже съвършен предател

Приятел ти е не този, който ти бърше салзите, а този който не те кара да плачеш!

Добрите приятели могат да си простят всичко.
Върнете се в началото Go down
amy_amgel
Префект
Префект
amy_amgel


Брой мнения : 279
Age : 32
Registration date : 22.06.2007

Мисли и спомени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисли и спомени   Мисли и спомени Icon_minitimeПон Сеп 03, 2007 10:43 pm

А сега ще ви преложа някои които сама написах

Ако всяка песъчинка от пустинята беше любов,
ако всяка капка в морето беше късмет
и ако всяка една звезда беше една сбъдната мечта
то тогава ти желая да се изгубиш в пустинята
да се удавиш в морето
и да изчезнеш в космоса.

Желая ти колкото цветя по земята толкова радост в душат
колкото рози в полето толкова любов в сърцето
колкото здравец в градините толкова здраве през годините
и детелини правещи жив плет да обграждат дните ти с късмет.

Дано ви харесат. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мисли и спомени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисли и спомени   Мисли и спомени Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мисли и спомени
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world in our life :: Фалшивият свят с поезията ни, който придава на живота особена сладост :: Мисли и спомени-
Идете на: